Fa

Ár:   500 Ft alatt   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Ingi, az összetevőket feltöltötte: cicaaholdrol, Módosítva: 2017. december 18.

Ár:   500 Ft alatt
Kategória:   Dezodorok

Bettu

2020. május 19.

Nagyon jó kis illat. Nem az a tipikus férfi tusfürdő. Egészen különleges. Fürdés után is érezni. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

wildrose

2018. november 20.

Csodás, mély, szantál illatú tusfürdő, kellemes, narancs színű, géles állagú, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Whistler

2018. január 21.

Időnként vissza-vissza térek ehhez a tusfürdőhöz, mert mindamellett, hogy jól habzik és alaposan tisztít, valami elképesztően kellemes illata van. Csak amiatt vonok le egy csillagot, mert hosszabb távon (ha nem is durván, de) hajlamos szárítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

cicaaholdrol

2017. december 17.

Már többször megvettem a pasimnak, szeretem szagolgatni, miután ezzel tusolt :) Szerintem az egyik legjobb illatú férfi tusfürdő, egyáltalán nem az az agresszív férfi illat (mint más tusfürdőknél).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Barbizero

2017. október 4.

Az a helyzet, hogy annyira megtetszett az illata, hogy megvettem magamnak :D Nagyon tetszik, jól habzik, nagyon jó az illata és egy kicsit sem zavar, hogy férfi tusfürdő :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

roddo

2016. szeptember 8.

Számomra egy nagyon kétarcú tusfürdő. Amikor először megláttam a polcon és beleszippantottam a flakonba, valami istenien finom illatot éreztem, és úgy gondoltam, ez egy nagy kedvenc lesz. Nos, zuhanyzás közben már kissé csalódott voltam, ugyanis az illata abszolút nem tartós, és szinte semmit nem éreztem magamon tusolás után. Habzása megfelelő, bőrproblémát nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Cathi

2016. június 25.

Nagyon jó kis illat, végre valami ami nem sportos. A szantálfa jòl érvényesül benne. Tökéletes vàlasztàs férfiaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Hidratálók: Glycerin, PEG-7
Vitaminok: Niacinamide

Nagy gyümölcsű afrikai szantálfakéreg. Kivonata parazita és gombaölő tulajdonságokkal rendelkezik. Fertőtlenítő tulajdonságú. Pálmaolajjal keverve használják a kozmetikában. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó.

Színezék. Barnás sárga.