Fa

Ár:   744 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2012. május 4.

Kategória:   Tusfürdők

Mentollal hűsíti a bőrt.

sailorluna

2018. augusztus 23.

átlagos tusi. az illata finom, de semmi extra, frissítő, hűsítő, nyáron a legkellemesebb. sajnos ez is szárítja a bőrt, az összetevői nem a legszebbek, kissé gyorsan is fogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

roddo

2016. november 24.

Korábban kipróbáltam, de semmi különlegeset nem nyújtott. Illata szinte semmilyen nem volt, valamennyire valóban hűsített, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Gyevocska

2016. július 25.

Milyen esendő az ember lánya! Egyik meleg nap estéjén valami frissítő illatra vágytam. 3 éve nem használok tusfürdőt, csak Borza szappant. Pár hete már szemeztem egy Palmolive tusfürdővel a Dm-ben, de sokkal inkább vagyok "garasdezső", mint hogy pénzt adjak ki valamire, amit csak egy hőség okozta roham miatt használnék.
Tehát este a férjem tusfürdőjéért nyúltam. Azt már nem is említem, hogy természetellenesen kék a színe, hogy az összetevők borzalmasak. Ez van. De az, hogy felkenéstől számított 5-10 percig sem tudom levakarni magamról, az szörnyű. Ugyan kellemesen hűsít, ez tény, de az a "jótékony", lemoshatatlan takonyréteg a bőrömön, az rémes. Olyan volt a bőröm, mint egy vizisiklóé. Ja, és persze, hogy szárít. Na, mindegy. Az illatmámor megvolt, és minden elismerésem a férjemé, aki hasznája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

ritus206

2016. február 2.

Hűsítő, friss illata van, revitalizál, jól tisztít.
Az én párom is minden fa terméket szeret, eddig még sosem csalódott bennük.
Nyáron ez a kedvence, a haját is ezzel mossa.Újra fogom venni, de csak nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 2.

Hűsítő, friss illata van, revitalizál, jól tisztít.
Az én párom is minden fa terméket szeret, eddig még sosem csalódott bennük.
Nyáron ez a kedvence, a haját is ezzel mossa.Újra fogom venni, de csak nyáron.

neita

2015. szeptember 25.

A férjem használja, akcióban szokta venni. Nem szokta megszagolni az üzletben, csak találomra megveszi, mert mindegyik fa tusfürdővel egyformán elégedett. Szerintem is az összes fa men-nek jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

bugosgizi

2015. július 26.

Párom ezt a tusfürdőt használja és kifaggattam hogy:
- Nem szárítja a bőrét... Sőt semmilyen bőrirritációt nem váltott ki.
- Ő mentolosnak/kámforosnak érzi azt illatát és emiatt tetszik is neki.
- Ténylegesen hűsít nem csak a felirat szerint. Habár kicsit soknak érzi ezt. Lehetne enyhébb.
- A tusfürdő hatása és illata kb. 1 órán át tart. (De akkor aztán jó alaposan belengi a szobát!)
- Sőt a színe is nagyon tatszik neki. :D
- Összetételileg sem a legjobb.

Alapvetően azért három pont mert neki nem üti meg azt a mércét amit elvár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Párom ezt a tusfürdőt használja és kifaggattam hogy:
- Nem szárítja a bőrét... Sőt semmilyen bőrirritációt nem váltott ki.
- Ő mentolosnak/kámforosnak érzi azt illatát és emiatt tetszik is neki.
- Sőt a színe is nagyon tatszik neki. :D
- Összetételileg sem a legjobb.

Alapvetően azért három pont mert neki nem üti meg azt a mércét amit elvár.

volhova

2014. június 1.

Meglepődve vettem észre, hogy pár használat után eltüntette ez ekcémás foltjaimat, amik már hónapok óta nem tűntek el semmilyen krém, illetve "tiszta" tusfürdő/szappan használata ellenére sem...Mivel az illata rajtam nem marad meg, így nem zavartatom magam, hogy nő létemre férfi tusfürdővel zuhanyozom. :) (Természetesen a Férfit sem zavarja, hogy rájárok a cuccára...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

Pampilla

2014. május 27.

Nő létemre szoktam férfi tusfürdőket használni,egyrészt mert miért ne,másrészt vannak napok,amikor semmi kedvem a cukros,gyümölcsös illatokhoz,ilyenkor bevetek 1-1 férfiaknak tervezett kozmetikumot.
Ezzel a tusfürdővel semmi baj nem lenne,isteni friss,hűs illata van,viszont meglepődtem hogy mennyire szárította a bőrömet,holott nem jellemző sem az érzékenység,sem a szárazság a bőrömre.Azért el fogom használni,max nem maradhat el utána a testápolózás..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 27.

sabrirory

2013. december 15.

Barátomnak is volt,de nem szerette,mert csípte bizonyos részeken. Sokáig porosodott a polcon:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Laura19

2013. november 24.

Tipikus férfi illat. :D
Férjemnek vettem karácsonyra. Imádjuk az illatát, ami fürdés után belengi a fürdőszobát és rajta is érezhető. Elég olcsó is, nem szárít és jól néz ki a flakonja is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Tipikus férfi illat. :D

Antioxidánsok: Tocopherol