Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kategória:   Tusfürdők

„Anti-Dry Skin” formulája ötvözi a következő 5 termékelőnyt: mélytisztító hatás – frissesség – vitalitás – hidratálás – bőrbarát formula.
Tusolásra és hajmosásra egyaránt.

Alex0920

2017. február 26.

Párom most próbálta ki először ezt a terméket, de szerintem utoljára is. Borzalmas az illata, nekem élből a WC illatosító spray jut eszembe róla. Nagyon nem szeretem mikor megérzem fürdés közben ezt a citrus illatot. Párom szerint jól habzik, tartós az illata és valóban nem szárítja a bőrét, viszont ott van ez a furcsa illat, ami miatt le kell vonnom 2 csillagot :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

roddo

2016. szeptember 8.

Az általam eddig használt legjobb Fa tusfürdő. Friss, élénkítő illat, remek habzás. Már többször is vettem, és most is pihen egy a fürdőszobaszekrényben, ha kifogyna az aktuálisan használt flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

bugosgizi

2015. szeptember 10.

Azt hiszem szerelmes vagyok ebbe a tusfürdőbe. Párommal választottam ki 3 ilyen termékből. A másik kettő illata olyan furcsa volt és nem túl kellemes. De mikor megéreztük ennek az illatát már akkor megfogott minket. Viszont kíváncsi voltam arra hogy a párom bőrével hogyan harmonizál. Huhh és mikor megéreztem rajta akkor eldöntöttem hogy nekem ez a mindent vivő "sláger".
A legszebb az egészben hogy este megfürdik vele és másnap reggel még simán érezhető úgy mintha egy jó tartós parfüm lenne. Sőt lehúzza a 9 órát a műhelyben ahol dolgozik és ahelyett hogy elillanna az illat még mindig tart. Szóval ezzel a termékkel ő búcsút inthetett a fizikai munka utáni testszagnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Hidratálók: PEG-7, Propylene Glycol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.