Fa

Ár:   746 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. december 4.

Kategória:   Fürdőtermékek

Karité vajat tartalmazó krémes formulája kényezteti bőrét. Csábító trópusi virág illata pedig felpezsdíti érzékeit.

HDorina

2019. június 21.

Nekem a 250 ml-es volt meg. Jó illatú, habzik. Átlagos Fa tusi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Nekem a 250 ml-es volt meg. Jó illatú, habzik. Átlagos Fa tusi.

postareb

2017. november 26.

Én tusfürdőként és habfürdőként is egyaránt használom. A boltban még tetszett az illata, de legutóbb kissé "pasis'-nak éreztem és így elvette a kedvemet a használatától. Ettől függően nem szárítja a bőrt és jó az állaga is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

kalmaniki

2017. február 9.

Nem csinál olyan nagy habot, mint pl. az Avonos habfürdők, de így is élvezet vele fürdeni. Nem kell belőle sokat tenni a fürdővízbe egyszerre, nagyon kellemes és tartós az illata. Elégedett vagyok ezzel a habfürdővel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Erina

2016. május 20.

Imádom az illatát, nagyon szeretek ezzel fürdeni, sok sem kell belőle és fürdés után sokáig érezni az illatát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Noncs

2015. december 4.

Nagyon szeretem az illatát és a szinét is. :) Én tusfürdőként használom és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

cutecurly

2014. április 1.

Én is tusfürdőként használom. Az illatát nagyon szeretem, igaz, hogy elég erős, de engem nem zavar. Nagy mennyiség ugye, szerintem kedvező áron (akciósan vettem a százasban 499ft-ért). A bőröm nem szárítja, bár nem is lesz olyan puha, mint egy Dove tusi használatakor. Lehet később fogok még belőle vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

siss

2014. március 30.

Egy időben,valamelyik év telén teljesen odáig voltam az illatáért.Három flakonnal használtam el belőle egymás után,pedig egy sem kis mennyiség.Nálam tusfürdőként funkcionált.Jó krémes,nem szárított,egyszerűen imádtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Ophelia

2014. január 6.

Pár éve rajongtam a mystic moments tusfürdőért, most a nosztalgia kedvéért vettem egy ilyen habfürdőt is. A funkcióját remekül ellátja, és az illata is kellemes, bár már nem olyan euforikusan, mint régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

liiilu

2013. május 16.

Hú, én imádom a színét, és az illatát. habfürdőben csakis a "Fa" termékeket használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Dynu

2013. március 19.

A Fa tusfürdők közül ez a kedvencem. Imádom az illatát! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

A Fa tusfürdők közül ez a kedvencem. Imádom az illatát! <3

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.