Fa

Ár:   199 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Szappanok

Fa Mystic Moments krém szappan értékes karité vajat tartalmazó formulával és trópusi virág csábító illatával.

Dea

2018. január 3.

Update: Ahogy már mások is írták mindent megfog ez a lila szín,emiatt biztosan nem venném újra...

Kellemes illata van,jól habzik,nem hiszem,hogy újravenném, de egy használatra megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Erina

2016. július 16.

Szuper az illata,a habzása és én is imádom hogy csíkos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Szuper az illata,a habzása és én is imádom hogy csíkos :)

scintilla

2016. március 25.

Tényleg nagyon jó az illata, és a fa szappanok szép csíkosak, nekem ez plusz pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

lilbenike

2015. június 8.

Imadom!
Egyszeruen az egesz illata bejarja a lakast nem malik szet tartos finom az illata jol tisztit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Imadom!

missmarple

2015. február 28.

Nagyon szeretem. Persze szárítja a bőrt, de az illatáért mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 28.

Nagyon szeretem. Persze szárítja a bőrt, de az illatáért mindenképpen megéri.

Laura19

2013. július 29.

Szeretem az efféle krémszappanokat.
Tetszik a színe, de az illata még inkább. Puha és illatos lesz tőle a kezem.
Egyszer még meg is fürödtem vele, és teljesen rendben van. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

Szeretem az efféle krémszappanokat.
Tetszik a színe, de az illata még inkább. Puha és illatos lesz tőle a kezem.
Egyszer még meg is fürödtem vele, és teljesen rendben van. :D

Tyn

2013. május 26.

mindent beliláz de egyébként elviselhető

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

mindent beliláz de egyébként elviselhető

aniko_farago

2013. április 1.

jó az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

jó az illata

siss

2013. január 25.

Tusfürdője mellé vettem kézmosásra.Az illata picit másabb mint a tusinak.A színe szép,de utálatos is egyben,mert minden csupa lila tőle ahogy kissé megázik.Annyira nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

Marejke

2012. október 2.

isteni, parfüm illatú. imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

isteni, parfüm illatú. imádom.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Pirosas színezék.