Fa

Ár:   744 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. december 19.

Kategória:   Tusfürdők

Karité vajat tartalmazó ápoló formulája puha, finom tapintású bőrérzettel kényeztet.

Kiszerelés: 250 ml

vlilla93

2020. augusztus 29.

Imádtam az illatát, zuhanyzás után is érezni a bőrön. Jó az állaga, nem folyik szét egyből, mint a víz, hanem van sűrűsége, szépen habosodik. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

dodeszka95

2020. június 26.

Imádom az illatát,olyan mint egy parfüm.Erős illata miatt inkább télen szoktam használni.Nyáron a parfümöt sem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

PetraM93

2020. június 24.

Nagyon szeretem, selymes az állaga, nekem könnyen habzott, utána szinte más ápolást nem is igényel a bőröm, az illata nagyon jó és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

gre05

2020. június 8.

Nekem is nagyon bejött az illata. Kellemes, krémes állaga van. Csak azért kap 4*-ot, mert nekem nehezen habzott és emiatt sokat kell használni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

detti23

2020. április 16.

Egyik kedvenc tusfürdőm. Selymes állag, extra finom illat, ami órák múlva is érződik a bőrön. Nekem valamiért ez egy télies illat, úgyhogy főként akkor használom, nyárra kicsit töménynek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

KLaura19

2019. szeptember 20.

Hú, nagyon szeretem! Isteni illata van, az egyik legjobb a Fa tusfürdők között. Különösen szeretem, hogy ez a csodás illat tusolás után még sokáig érződik a bőrömön. Jól habzik önmagában is, de én zuhany szivaccsal szeretem igazán használni. A bőrömet nem szárítja, ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Renka5

2019. április 5.

Imádom az illatát. Tartós és nagyon jó illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Imádom az illatát. Tartós és nagyon jó illata van.

pappveronika30

2018. augusztus 10.

Imádom az illatát! Minden Fa tusfürdőt szeretek, viszonylag sokáig is érzem magamon az illatot,és a fürdés mindig élmény mert nagyon jó illatokban vannak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Zsuzsi216

2018. június 28.

Nagyon szeretem az illatát. Mondjuk minden shea vajas kozmetikum/fürdőcucc bejövős.
A lila szín másodlagos számomra, bár feldobja a fürdőzést. Engem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

A lila szín másodlagos számomra, bár feldobja a fürdőzést. Engem nem szárít.

Qetuo13579

2018. május 5.

Szuper! Nagyon finom az illata és szuper a színe

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

Szuper! Nagyon finom az illata és szuper a színe

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.