Fa

Ár:   744 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. december 19.

Kategória:   Tusfürdők

Karité vajat tartalmazó ápoló formulája puha, finom tapintású bőrérzettel kényeztet.

Kiszerelés: 250 ml

Fa Mystic Moments ajándékcsomag (deo + tusfürdő)
Ár: 800 , Eladó: theriniel
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

d.anett89

2022. január 8.

Imádom. Sűrű, jól habzik,hosszan tartó illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

Imádom. Sűrű, jól habzik,hosszan tartó illat.

pviviana

2021. július 25.

Ugyanazt tudom mondani, mint a többi Fa tusfürdőről. Imádom a parfümös illatát, mert jól megmarad a bőrömön. Selymes, krémes, könnyen habzik. Nem irritál és nem is szárítja a bőrömet. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

VargaJudit91

2021. március 3.

Nekem bevált, nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Nekem bevált, nagyon jó az illata.

Mercury91

2021. február 16.

Általában nincs baj a Fa tusfürdőkkel, na de ez? Kipattintom a fedelét mindegyiknek, megszoktam, hogy erős az illatuk, de általában a bőrön ennek a tizede sem érződik. Ez a kivétel. Fojtó, fullasztó, hihetetlenül erős és zavaró illatot ad a bőrön is, de ha ez nem lenne elég, nagyon kiszárítja a bőrt, nem győztem önteni magamra a testápolót utána, 3 réteg testápolót szívott be a bőröm utána pillanatok alatt, máskor egy rétegben is 15 perc, amíg beissza a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

anreni9

2021. január 7.

Az illata miatt vásároltam meg, habár a Fa termékcsalád nem tartozik igazán a kedvenceim közé. Pozitívum számomra, hogy a 'szeretett' illat szuper tartós. Viszont (!), nagy bánatomra minden fürdést követően viszketett tőle a bőröm és azontúl, hogy egyre intenzívebben, tegnap este a lábszáramon csalánkiütés jellegű allergia is jelentkezett, szinte rögtön a használata után. Teljes pénzkidobás, a kukában landolt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Agnes91P

2020. október 5.

Már elég ritkán veszek Fa tusfürdőt (jobban szeretem a krémesebb formulákat), régen ez volt tőlük a kedvencem, finom, parfümös illata van. Egy kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

vlilla93

2020. augusztus 29.

Imádtam az illatát, zuhanyzás után is érezni a bőrön. Jó az állaga, nem folyik szét egyből, mint a víz, hanem van sűrűsége, szépen habosodik. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

dodeszka95

2020. június 26.

Imádom az illatát,olyan mint egy parfüm.Erős illata miatt inkább télen szoktam használni.Nyáron a parfümöt sem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

PetraM93

2020. június 24.

Nagyon szeretem, selymes az állaga, nekem könnyen habzott, utána szinte más ápolást nem is igényel a bőröm, az illata nagyon jó és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

gre05

2020. június 8.

Nekem is nagyon bejött az illata. Kellemes, krémes állaga van. Csak azért kap 4*-ot, mert nekem nehezen habzott és emiatt sokat kell használni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.