Fa

Ár:   525 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 17.

Kategória:   Tusfürdők

GoldTree

2017. március 1.

Soha sem volt még ennél kellemetlenebb illatú tusfürdőm. Számomra konkrétan büdös, nem tudom elviselni, a B12 vitaminra emlékeztet. Hosszabb távon nem volt alkalmam tesztelni, mert kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Picieri

2016. január 3.

Finom kicsit édeskés illata van. Jól habzik és jól tisztít. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Finom kicsit édeskés illata van. Jól habzik és jól tisztít. Nem szárít.

siss

2014. december 22.

Számomra semmi extra.Tényleg olyan meleg,téli illata van,édeskés,de kicsit olyan semmilyen.Jó krémes állag,jól habzik.
Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

Nem venném újra.

ljudith78

2014. december 15.

Én is eurósban vettem rögtön kettőt, miután megszimatoltam :)
Isteni, meleg, szerintem kimondottan téli illat, a kávét kimondottan nem érzem ki belőle, amit még picit sajnálok, hogy tartósan nem marad meg a bőrön, de élmény vele a tusolás. Mindent teljesít, amit én egy tusfürdőtől elvárok, jól habzik, nem szárít.
Az új joghurtos-mandulás szerintem a nyomába sem érhet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

Én is eurósban vettem rögtön kettőt, miután megszimatoltam :)
Az új joghurtos-mandulás szerintem a nyomába sem érhet :)

katica131

2014. december 9.

ma vettem eurósban :) ráadásul most olcsóbbak is :) nagyon finom édeskés illata van, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.