Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. január 19.

Kategória:   Tusfürdők

A természetes fehér tea és bambusz kivonatát tartalmazó kristálytiszta gél formula felfrissíti a testet és a lelket és tiszta, kellemes érzést biztosít a bőrnek. Bőrsemleges pH, igazoltan bőrbarát.

Виктория

2014. május 6.

Sajnálom, hogy már nincs, nagyon jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Sajnálom, hogy már nincs, nagyon jó volt.

lau0502

2013. április 24.

Sokáig a kedvencem volt, imádom/imádtam a friss illatát. Sajnálom, hogy kivonták.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 24.

kakaska

2013. február 4.

Nagyon jó, friss, citrusos illata van, ami amúgy is a kedvencem. Eurós boltokban keressétek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

absinth

2013. január 31.

Jól habzik, olcsó, és ez a kedvenc illatom a Fa-tusfürdők közül. Főleg nyáron használtam, akkor kifejezetten előny a friss, üde de nem tolakodó illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Csáprágó

2012. november 10.

Kár,hogy kivonták,mert szeretem a zöldteás dolgok illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 10.

Kár,hogy kivonták,mert szeretem a zöldteás dolgok illatát.

Katherine

2012. szeptember 29.

Nagyon kedvelem, a zöld teás dolgok és illatok egyébként is nagyon tetszenek. Friss és kellemes, a bőrömet se nem szárította, de nem is hidratálta jobban. Én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Inez

2012. augusztus 2.

Nagyon szerettem a friss és tartós illatáért. Engem nem szárított, jól habzott. Tavaly egész nyáron használtam, aztán eltűnt. Tavasszal figyeltem, hátha újra kapható lesz, de sajna sehol nincs. :(
Úgy megharagudtam, hogy azóta nem használok Fa holmit!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Úgy megharagudtam, hogy azóta nem használok Fa holmit!!!!

sztike

2012. július 14.

Picit szárított, de az illatárért cserébe elnéztem neki. Jó tusfürdő, az ára is tetszetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Ryana

2012. július 3.

Kedvencem volt, sajnos mostanában nem találom sehol... :-(
Friss, vidám illat, jól habzik, jól tisztít, ára is kedvező (volt).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Kedvencem volt, sajnos mostanában nem találom sehol... :-(
Friss, vidám illat, jól habzik, jól tisztít, ára is kedvező (volt).

trix

2012. június 18.

Én is nagyon régóta keresem,de sajnos nem találok sehol:(Nagyon imádtam ezt a tusfürdőt,felfrissített és tusolás után sokáig lehetett a bőrömön érezni az illatát.Nem szárít,jól habzik,tökéletesen teljesít.Sajnálom,hogy nem lelek rá sehol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Propylene Glycol