Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 27.

Kiszerelés:   150ml
Kategória:   Dezodorok

Az ápoló összetevőkkel gazdagított bőrbarát formula akár 48 órás védelmet biztosít testszag ellen, anélkül, hogy fehér vagy sárga foltot hagyna.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Életem legjobb dezodora. A legjobb illatú és legjobb izzadásgátló. Többször újravettem és azt hiszem mást nem is fogok használni.

netti1990

2017. november 25.

Az nem igaz,hogy már nem gyártják.Eurós boltokba most is lehet kapni.Csak a csomagolása változott.Nagyon finom illata van.Fújás után meg kell várni,hogy megszáradjon,különben nyomot hagy a ruhán.Kicsit lassan szárad :( Ezt leszámítva elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

szanii

2017. május 7.

Gyártják, csak más csomagolásban.
Az illata borzalmasan rossz. Végszükség esetére van eltéve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Gyártják, csak más csomagolásban.
Az illata borzalmasan rossz. Végszükség esetére van eltéve.

Mundow

2017. május 4.

Dezodoráló hatása egész jó, de az illatát nem kedveltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Dezodoráló hatása egész jó, de az illatát nem kedveltem meg.

typical

2017. február 24.

Gyártják ezt, csak kicsit más a csomagolása.
Egy pozitívumot tudok ezzel a termékkel kapcsolatban mondani: jó az illata. De számomra teljesen kiábrándító, hogy ragad, miután befújom magam, emiatt félek, hogy összekeni a ruhámat és a tartósságától se vagyok elájulva. Egyszer vettem, de inkább maradok hű a Rexonához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Gyártják ezt, csak kicsit más a csomagolása.

berni88

2017. február 17.

Nem tudom hova tenni. Az illatát van, hogy imádom, máskor kikergetne a világból. Van, hogy véd az izzadás ellen és se folt, se nedvesség, csak a jó illat, máskor meg kapcsolatba kerül vele és fúúúú. Hidegbe-melegbe tesztelve, sose működik ugyanúgy rajtam, van, hogy 40fokban is megállja a helyét, van hogy 4-ben sem.
De mivel évek óta szinte állandó jelleggel jelen van a fürdőszobámban, csak tud valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

krdori

2016. november 14.

Nagyon szeretem a rohangálós napokon használni. Az illata kellemes, nem hagy foltot a ruháimon - bár ha tudom, hogy fekete felső lesz rajtam, pár perccel előbb befújom magam és így inkább biztosra megyek.
Kemény, intenzív sportoláskor egyáltalán nem vált be, az izzadtságot valamennyire gátolja, de a szagokkal nemigazán tud elbánni.
Újravevős, szeretem a Fa dezodorait, főleg, hogy hatalmas az illatválasztékuk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

veresadrienn

2016. október 26.

Az illatát nagyon szeretem, többször újravettem, csodát nem kell várni tőle, de ritka az olyan nap, amikor többször is be kell fújjam magam vele. Sportoláshoz is jó volt, persze intenzív mozgásnál izzadtam, de kellemetlen szagok nem voltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

korita07

2016. augusztus 13.

Évekig újra vevős volt. Most a kis golyós társát használom, mert utazáshoz az kompaktabb. Kellemes az illata és nem hagy foltot a ruhán, mint az első Dove-os cuccok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Piedra

2016. május 19.

Alapvetően Rexona-s vagyok, régóta azt használok, de a Joy ill. Glamour kuponokkal vettem ilyet, gondoltam próba cseresznye.
Ennek az illata nagyon megtetszett! :)
Viszont pozitívum, hogy nem hagyott foltot a ruháimon (ami nálam egy deo esetében az egyik legfontosabb!)
Ami az izzadásgátlást illeti, sajna nem elég tartós, igaz, ha többször nem is van rá időm, de fújok belőle egyszer reggel, indulás előtt, meg egyszer napközben is.
Sajna, pedig nyilván egy deo-nál ez alapkövetelmény kellene, hogy legyen, hogy ha az ámításnak beillő 48 órás védelem csak reklámfogás, de azért egy normál napon (nem amikor 200 fok meleg van nyáron, hanem tavasszal, ősszel, kellemes huszonfokokban) a napod végéig bírja.

Amúgy mióta nem gyártják? Én kb. egy hónapja vehettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Ennek az illata nagyon megtetszett! :)

Amúgy mióta nem gyártják? Én kb. egy hónapja vehettem.

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone