Fa

Ár:   740 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 1.

Kategória:   Dezodorok

Az ápoló összetevőkkel gazdagított bőrbarát formula akár 48 órás védelmet biztosít testszag ellen, anélkül, hogy fehér vagy sárga foltot hagyna.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 13.

Kicsit kemény, de a meleg nyári napokon "felolvad" épp eléggé. Jó izzadságoldó, nem fogja meg a ruhát, az illatával sincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 13.

wildrose

2020. január 20.

Kellemes, diszkrét illatú, kicsit keményebb állagú, de könnyen kenhető deo stift. Elég jó izzadásgátló, nekem télre elégnek bizonyult, és nem hagy foltotot a ruhákon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

Elllla

2018. december 4.

Ha 3-4 éve értékeltem volna, talán még az 5 csillagot is megfontolóm, de vagy az összetevői változtak meg, vagy az én hónaljam szokott hozzá, mert mára hatástalan. Az illatát szeretem, kellemes, nem tolakodó, de ez nyilván ízlés kérdése. A bőröm nem irritálta, és be sem száradt szerencsére, még ha egyszerre többet használtam kétlaki élet miatt akkor sem. Azóta más márkával próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

eszterke79

2018. június 21.

Nekem egyik stiftes Fa deo se jon be, egyszerűen nem hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Nekem egyik stiftes Fa deo se jon be, egyszerűen nem hat.

tamara428

2018. május 27.

Nagyjából 2 éve használom ezt a dezodort. Az első használat után többször forgolódtam a szobában, hogy mi ez az illat, furcsa volt és erős, de nekem semmiképp sem büdös. Aztán rájöttem, hogy új dezodorom van. xd
Nem hagy foltot a ruháimon és nem irritálja a bőrömet. 100%-osan nem tudja megakadályozni az izzadást, de kellemesen elfedi a szagot. Az egyetlen gondom vele, hogy viszonylag könnyen kiszárad és megkeményedik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

babaanya

2018. április 22.

Évek óta használom, könnyű állag, nem szárítja a bőrt, finom illat. Több márka után maradtam meg nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

Bububaba

2018. április 1.

A legnagyobb félelmemet valóra váltotta:olyan foltot hagyott az egyik ingemen,hogy a mosás után még egy kicsit látszik a nyoma. A másik,hogy szétdörzsöli a hónaljamat mire felkenek egy kis mennyiséget. Az izzadsággátló hatása borzalmas,többet érek el ha nem kenem fel. Ez volt az első deo stift amit valaha használtam,de szerintem az utolsó is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 1.

waylinn

2018. március 4.

Leértékelt áruk között figyeltem fel rá, még nem használtam ezt a márkát, tettem egy próbát. Soha többé! Pár óra múlva lucskos bőr és az illata is taszító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Jeanette

2018. február 27.

Pár használat után mind a két hónaljam tele lett pattanással...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Pár használat után mind a két hónaljam tele lett pattanással...

Vajdus23

2017. december 10.

Kellemes az illata, de visszafogott, a nap folyamán nem is érezni, hogy rajtam van, 48 órás hatása nyilván csak reklámfogás, egy edzéssel összekötött hosszú napot már nem bír ki, ott bizony már szükség van újra felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.