Fa

Ár:   527 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem.

Kiszerelés: 50 ml

Erika80

2017. július 12.

Számomra nagyon gyengék, mondhatom, kritikán aluliak a Fa dezodorok. Bár alapból szkeptikus vagyok a 48 órás védelemmel szemben, szerintem ezt egy deo sem képes produkálni, de azt hiszem addig jó. Így is dugig vannak mindenféle egészségre káros anyaggal.
Egy szó mint száz, hiába a kellemes illat, nekem nem hatásosak a Fa deok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Egy szó mint száz, hiába a kellemes illat, nekem nem hatásosak a Fa deok.

Bettu

2017. július 12.

Sajnos megint beleestem abba a hibába, hogy úgy vettem valamit, hogy nem olvastam utána Krémmánián.. Pedig már hányszor megfogadtam, hogy nem fogok, magamtól mindig mellé nyúlok. :D Számomra ez használhatatlan, nem véd az izzadás ellen és túl folyós is. Az illatával egyébként nincs bajom, de a dolgát nem teszi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Cicuka22

2017. május 10.

Borzasztóan folyik! Alig tudok belőle keveset felkenni, mert egy húzásnál már tocsog a krém a bőrömön. Nagyon nehezen szárad meg, ragacsos és fehér marad utána. A legrosszabb deo amit eddig használtam. A Fa dezodorokkal amúgy sem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

TijuMK

2014. május 4.

Nekem bejött, szerintem jó illata van, tény hogy erős, de legalább tartós. Nem érzem túl folyósnak sem, bár gyorsan kell vele dolgozni és egyszer húzni. Megszárad és nekem nap végéig kitart, kiválóan véd az izzadástól, pedig én aztán szoktam izzadni. Hajlamos vagyok rá. De ez a termék nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Mayu

2013. június 19.

Hát ez valami borzalmas,iszonyatosan folyós,és az illata egyáltalán nem nőies,rossz összetevői. Elhasználom,mert nem szeretek pocsékolni,de ilyet többé biztos nem veszek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 19.

Hime

2013. június 15.

Ocsmány összetevők, nem túl kellemes illat és az enyém hihetetlenül folyik egy kis görgetés után is, ami eléggé kínosan hat mikor nedvessé teszi a felsőm és olyan, mintha jól megizzadtam volna. Már 1 éve megvan és csak vészhelyzet esetén nyúlok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Timibaba27

2013. március 28.

Megvettem, mert akciós volt, gondoltam kipróbálom. Pedig már hányszor megfogadtam, hogy nem veszek Fa deot....Hát az illata sem a legjobb, inkább férfias. Az állagáról meg ne is beszéljünk....én ilyen folyós deot még nem láttam. Használat előtt megráztam és konkrétan kifröccsent belőle.... hatása elmenne, ha nem csípne olyan szörnyen...nem értem igazából miért is vettem meg.... nem akartam kidobni, mert nem szeretem kidobálni feleslegesen a dolgokat, úgyhogy szenvedve elhasználtam, már csak egy nagyon kevés van benne, de most már az kicsi nem érdekel, úgyhogy mehet a kukába végre...nálam abszolút 1* és soha többet Fa deot....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Krix

2013. március 18.

Nagyon csíp és nem túl jó illatú :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Nagyon csíp és nem túl jó illatú :(

toth.anett.mica

2012. július 20.

Ha indulás előtt gyorsan megborotválom a hónaljamat és bekenem vele, nagyon csíp pár pillanatig. Annyira nem éreztem a hatását, ugyanúgy izzadok tőle, max. az illata kellemes a ruhán, ha izzadnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Halfway

2012. május 14.

Úristen.. Mi ez.. :D Még jó, hogy elhasználtam már és nem tudtam az összetevőkről.. Egyébként a hatását 2,5-re értékelném. Az illatával nem volt bajom, az izzadás ellen nem ért sokat. Nem voltunk oda egymásért, ezért a búcsú sem volt olyan könnyes..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions