Fa

Ár:   523 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. július 20.

Kategória:   Dezodorok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

JudithBeauty

2019. május 17.

Megint sikerült beválasztanom egy hatástalan dezodort, és még az illata sem finom. Legalábbis nekem, és a hatása csak közepes, vagy inkább rosszabb.
6 órát sem bír ki, nemhogy 48-at, és fullasztó, erős gázfelhő ködösíti el az agyamat kifújáskor. A ruhákon foltot hagy, szóval pénzpocsékolás volt.
Légfrissítőnek sem alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Légfrissítőnek sem alkalmas.

Kence123

2018. augusztus 21.

Nemrég próbáltam ki először de egyenlőre okés.Kellemes az illata.Később még írok róla:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Ophelia

2018. május 31.

Elfújkálósnak vettem melóba, meg lehet nálunk rohadni konkrétan, így napközben is kell valami frissítés a reggeli dezodor után. Kifújáskor fullasztó, én köhögök tőle mindig, tényleg izmos a hajtógáz. :D Az illata viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

silcarebolt

2017. június 21.

Nagyon nem tudtam megszeretni, fujaskor olyan eros hogy szinte atszakitja a honaljamat, pedig nem kozelrol fujom. Az illata fullaszto, a hatasa nulla, a honaljam eg es piros tole. Barmelyik balea deo jobban teljesit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

bviktoriaaa

2017. április 18.

Finom, parfümös illata van, a legjobb Fa dezodor! A tartossaga szokásos, de az illat mindenért kárpótol🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

lorinchenci

2016. december 5.

Tetszik! :) Pozitív tapasztalataim vannak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Tetszik! :) Pozitív tapasztalataim vannak! :)

PETRA820718

2016. február 20.

Megjelenésekor elég sokáig használtam, tetszett az illata a hatása. Többször újra vásároltam, aztán idővel meguntam az illatát, ami rajtam elég tartós. A mai napig van belöle itthon, ha erre esne a választásom. Összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Nita26

2015. november 15.

Nem túl tartós, maximum napközbeni felfrissülésre javaslom mert dezodornak kevés. Az illata sem túl extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

Bnemrita

2015. március 23.

Látom, kap itt hideget-meleget ez a termék, de nekem bevált, úgyhogy én nem fogok rossz minősítést adni rá. Én kedvelem az illatát, és bár 48 órát biztosan nem véd a szagoktól, de reggeltől estig engem igen, mondjuk eddig télen és tavasszal használtam csak, a hőséget nem tudom hogy bírja majd. Eddig nekem 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 23.

Ildie

2015. január 20.

Semmi köze a maximum hatáshoz, semmit sem csinál, de cserébe legalább nem büdös, pénzkidobás (konkrétan wc illatosító lett belőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.