Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2016. május 1.

Kategória:   Tusfürdők

A speciális ápoló krémtusfürdő 7 tápláló összetevőt tartalmazó formulája segít bőre hidratáltan tartásában, puhává és simává varázsolja azt.

Hencyyyke

2016. április 28.

Ennek a tusfürdőnek számomra eszmei értéke van! Életem nagy Szerelmével vásároltuk egy fesztivál előtt s.o.s-ben! Aztán ezt használtuk együtt nagyon sokáig! Mindig az a nyár, a közösen eltöltött fesztivál jut eszembe róla. Imádom!!! Hol lehet kapni, mert egy ideje sehol se találom és már csak sajnos 2 van belőle nekem. :( Annyira szeretnék még ilyet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

szalamaja

2016. március 10.

Mikor a boltban megszagoltam nagyon tetszett de zuhanyzás közben nem tudom miért de büdössé változott.soha nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Az illata, állaga és a színe is olyan mint a Könnyű és Finom barackos joghurt. :D Az ápoló hatását nem éreztem.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

ladri

2015. július 20.

Fa-minőség, diszkrét barack-illat, puha bőr. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Fa-minőség, diszkrét barack-illat, puha bőr. Nagyon szeretem.

d.nikcsi

2014. november 23.

Nálam ez az abszolút kedvenc illat! Finom, gyümölcös, krémes, ráadásul nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

szaszeniko.1016

2014. szeptember 15.

Imádom az illatát, nagyon szeretem. Jó az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Imádom az illatát, nagyon szeretem. Jó az ára is.

prehalekjudit

2014. július 24.

Barackos nyár-illata van,miközben istenien hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

Barackos nyár-illata van,miközben istenien hidratál.

Kishoshi

2014. május 26.

Nivea egyértelműen jobb,de mivel nem kapni mostanság barackosból vele vigasztalódom.Nem rossz,átlagos krémtusfürdő.Fa márkához képest pedig egész remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Nymeria94

2014. február 28.

A Fa tusfürdők közül egyértelműen kedvenceim közé tartozik. Az illatáért bolondulok, amit fürdés után jó néhány órával később is érzek a bőrömön, az állagával is meg vagyok elégedve és kellően habzik is. Saját tapasztalataim alapján nem tudok róla rosszat mondani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

katacita

2014. január 30.

Őszibarackos korszakomat élem, úgyhogy beszereztem, de elég mű illata van, persze nem is nagyon vártam mást. Arra még nem jöttem rá az összetevő lista alapján, hogy melyik az a 7 tápláló összetevő, amit ez a tusi tartalmaz, de egy drogériás párszáz forintos cucctól nem várok csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Lactic Acid, Sodium Lactate, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.