Fa

Ár:   915 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2012. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ápolja és akár 48 órán át hidratálja a bőrt. Formulája krémesen lágy, friss textúrájú, mely gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőr felszínén. A Fa testápolók formulája tápláló összetevőket tartalmaz, melyek segítenek visszaállítani a bőr természetes nedvesség tartalmát és erősítik a bőr védekező képességét, az egészséges kinézetű bőrért. A bőrazonos lipideket tartalmazó krémes formula segíti a testápoló gyorsabb felszívódását. A formula rendkívül kíméletes, szilikon, ásványi anyag és parafin mentes.

Kiszerelés: 250 ml

petraholi

2013. augusztus 19.

Egyszerűen imádom! Annyira friss illata van,nem az a tömény bla...mellesleg nagyon könnyen felszívódik.Pont akciósan fogtam ki,de szerintem maradok ennél a terméknél egy jó ideig. Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Morci

2013. május 21.

Kellemes illatú, jól felszívódik, megfelelően hidratál. Valamiért mégsem fogott meg, elhasználtam ugyan egy flakonnal, de nem hiszem, hogy veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

jns.melinda

2013. május 5.

Nem használom sokat, de amikor igen, nagyon szívesen. Jó illatú, kellemesen hidratál és tényleg feszesít. Extra akciósan nagyon megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

katacita

2013. május 4.

Az első Fa testápolóm, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz, vagyis hát az itteni vélemények alapján vettem meg, de örülök, hogy bevált. Nagyon finom illata van, és könnyen beszívódik, megfelelően hidratál. Ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

lia03

2013. március 13.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Kellemes az illata és gyorsan beszívódik. Ez az első testápolóm amtől másnapra nem zsírosodik a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

cutecurly

2013. február 20.

Kb. két hete használom, az illata nekem is nagyon tetszik, sajnos feszesítő hatásáról nem tudok (még) nyilatkozni, bár nagyon örülnék neki, de naív nem akarok lenni, szval csodát nem várok :D Ára kedvező és jól hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Lina14

2013. február 5.

egészen jó, az illata olyan, akár egy keleti emlék(bár sajnos sosem jártam ott)
a feszesítő hatását nem ismerem, lehet hogy van, de én nem tapasztaltam, a hidratáló hatása jó, nem ragad, gyorsan beszívódik. az illata nem illik hozzám, ezért inkább sminklemosónak használom, és annak is isteni :) az ízlésem miatti bakiért nem érdemli meg a pontlevonást :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 5.

egészen jó, az illata olyan, akár egy keleti emlék(bár sajnos sosem jártam ott)

somodiedo

2012. december 22.

Ez a legújabb testápolóm, ma használtam először, az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon tetszik az illata, tényleg gyorsan beszívódik, nem ragad a bőröm, és kicsit olyan bizsergető érzés, valahogy felpezsdíti a bőröm, gondolom a koffein miatt. Nagyon tetszik. Arra leszek még kíváncsi, hogy hosszabb távú használat után valóban feszesít-e.

Nos, ezt elhasználtam. Azt nem vettem észre, hogy feszesített volna, de megfelelően hidratált, az illatát nem untam meg, nálam marad az 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

maximilla

2012. szeptember 13.

Maximálisan elégedett vagyok,nem ragad,de nem is szívódik be a bőrbe olyan hamar,mintha nem kennék rá semmit,tehát pont megfelelő számomra. Talán mondhatom,hogy az eddigi legjobb választás,amióta testápolót használok:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

sugarglider

2012. július 14.

Nagyon finom illatú testápoló, könnyen beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Nagyon finom illatú testápoló, könnyen beszívódik és jól hidratál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Hydroxyethyl Urea, Urea, Ammonium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.