Fa

Ár:   915 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2012. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ápolja és akár 48 órán át hidratálja a bőrt. Formulája krémesen lágy, friss textúrájú, mely gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőr felszínén. A Fa testápolók formulája tápláló összetevőket tartalmaz, melyek segítenek visszaállítani a bőr természetes nedvesség tartalmát és erősítik a bőr védekező képességét, az egészséges kinézetű bőrért. A bőrazonos lipideket tartalmazó krémes formula segíti a testápoló gyorsabb felszívódását. A formula rendkívül kíméletes, szilikon, ásványi anyag és parafin mentes.

Kiszerelés: 250 ml

Cu2tka-baba

2012. február 23.

Kellemes az illata és a textúrája, hamar beszívódik és tényleg nem hagy zsíros érzetet maga után, de nekem kevés. Száraz a bőröm és ha este bekenem vele magam reggelre már igényelné a bőröm az újabb dózist. Ezért jár nálam a pont levonás, de mindent összevetve jobb, mint először gondoltam. A barack illat pedig különösen kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Csilluska

2012. február 19.

Szerintem jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Szerintem jó! :)

Odil

2012. január 15.

Ugyanolyan elégedett vagyok vele, mint a tusfürdővel. Az egyik legjobb, amit eddig használtam, és ahhoz mérten nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

onecrimsonnight

2011. október 22.

Nekem is a lilás színű van meg, az acai bogyós aloe verás. Elsősorban az illata miatt döntöttem mellette, mert nagyon kellemes, gyümölcsös. Én meg vagyok elégedve vele, érezhetően puhább lesz tőle a bőröm, hamar beszívódik. Az ára is kedvező, ami nem utolsó szempont, lehet belőle nagyobb kiszerelésűt is venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

babascene

2011. október 1.

Nekem a lilás-rózsaszínes van meg az normál bőrre van. Nagyon jó az illata, és tényleg hidratál, viszonylag hamar beszívódik és utána nem ragadok tőle, az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Hydroxyethyl Urea, Urea, Ammonium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.