Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Kategória:   Dezodorok

Sivatagi rózsa és szantálfa illatjegyeivel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tundying

2022. március 9.

Kellemes , kissé erős, töményebb, inkább őszre- télre való illat. Alumentes, téli időszakra megfelelően szagtalanít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 9.

6vilag

2020. szeptember 27.

Hát igen, ezt tényleg eltalálta a Fa! Kellemes, melengető parfüm illata van, bár én a nemérzem benne a "keletiességet". Először kicsit féltem is tőle, hogy túl "fülledt" lesz, de nem. Jó, hűvös időben meg nagyon jó! Van benne valami sexi mélység, nagyon megfogó. Nem is értem én magam sem, hisz ez nem egy nagyon drága deo, és mégis luxus érzést közvetít. Rajtam reggeltől estig tart a hatása és az illata is amit én nagyon élvezek.
Már számtalanszor újra vettem és még nem csalódtam benne. Igaz, csak hűvös időben használtam eddig. A lányom is rákattant, ő is nagyon szereti ezt a csillogó, aranyfényű, meleg illatot, pedig ő sokkal izzadékonyabb, mint én, de nálunk még nem volt rá panasz.
Hiába keresem, lehet ez is megszűnt, úgy érzem már megint új téli illat után kell néznem. Miért limitált minden kiadás????Nem lehet valami állandó is? Tudom, hülye kérdések, de mégis miért?
Na, végre, a piacon a kínai árusnál újra sikerűlt szert tennem reá. Örülök. Még egy volt. Visszamegyek érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 27.

aalexaa

2020. február 1.

Itthonra vettem, amikor nem használom a hétköznapi golyós izzadásgátlóimat. Az illata csodálatos, tényleg nagyon szantálfás, ami számomra előny, mert imádom a szantálfa illatát :) Viszont nem túl erős, kifújás után pár percig érződik csak, amit kicsit sajnálok, de ha valaki hétköznapra használja, annak nem zavar be a parfümnél. Itthon elfújkálni teljesen jó, nem rossz, de nem is kiemelkedő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

pannababo

2019. január 5.

Akár csaka tusija, ennek a terméknek is keleties varázsa van. Nagyon finom. Kortalan illat. Sok dicséretet bezsebeltem. Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Rainbowgirl14

2018. október 21.

Jó izzadásgátló, nem irritál. Szerintem kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Jó izzadásgátló, nem irritál. Szerintem kellemes az illata.

Balerina

2018. május 23.

Sajnos nagyon kellemetlen az illata, a csomagolás miatt tetszett meg, de használhatatlan, olyan kellemetlen az "illat"

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

nita99kasler

2018. április 22.

Nagyon erős és szúrós az illata, egyáltalán nem szeretem.:( dezodoráló hatása egyáltalán nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

silcarebolt

2018. január 10.

Izzadasban nem okoz gondot, irritaciot sem okoz de nekem az illata tul sok, fullaszto.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

sophy83

2017. december 12.

Az illata kellemes és tartós, de izzadás ellen nem a legjobb megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Az illata kellemes és tartós, de izzadás ellen nem a legjobb megoldás.

xfxff349

2017. november 25.

Imádom. Nagyon tartós, az illata mennyei és nem hagy semmilyen foltot maga után! Nyárra picit sok, de ősztől tavaszig nálam ez a favorit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.