Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 25.

Kategória:   Dezodorok

Hibiszkuszvirág illattal. Alumíniumsó nélkül.

Gabrielaa

2019. augusztus 18.

Üde illatát sokáig érzem a kánikulában is.4-5 órával a fújás után.Nem alakul át kellemetlen illattá,frissnek érzem magamat.Pedig alapból nem szeretem a Fa spray-ket de ezt eltalálták.Naptejes,narancsos virágos illat.Szeretem.Újra veszem ha látok belőle.Update:nagyon szeretem üde friss.Maga a nyár illata.!40 fokban kell mellé hasonló golyós vagy stift deo is,de még igy is...mintha parfüm lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Noyko

2019. március 12.

Nekem ez olyan arany középút,nem felejthetetlen [ van benne valami old school illat hatás ],de nem is rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

TimyeK

2018. december 25.

Dezodorként tényleg semmit sem ér, kizárólag munkába fújkálom magamra parfüm helyett (egyébként is munkás deonak vettem), mert az illata mennyei és nagyon sokan dícsérik, illetve kérdezgetik mi ez a jó illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Kinleyni

2018. július 11.

Újabb kellemes csalódás a Fától. Intenzív kellemes illata van, viszont egy karakán parfümmel már összeveszne. Nyárra is tökéletes, de szerintem télen lesz nagy kedvenc. Izzadásgátló hatását tekintve jól vizsgázott. Nyáron minden deo előtt használok Exodort (aki nem ismeri nézzen utána), de ennek a teljesítményére kíváncsi voltam, úgyhogy nem tettem. Kenterbe verte nálam a Nivea és Rexona valamennyi hasonszőrű deoját. Sokáig újravevős marad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

kismadár

2018. július 10.

Elsőre nagyon tetszett az illata, kicsit naptejes, nyaralós illat, de valamiért használat közben nagyon besokalltam tőle, alig vártam, hogy elfogyjon, a végére már rendesen idegesített az illata. Szerintem nem is túl hatékony, nem vagyok izzadós, de ezt még nekem is újra kellett fújnom napközben egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

netti1990

2017. október 23.

Imádom :) Isteni finom illata van :) Nagyon tartós :) Maximálisan elégedett vagyok Vele :) Nyújtja,ami egy dezodortól elvárható :) A csomagolása is gyönyörű :) Újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Orchid

2017. szeptember 10.

Évek óta a FA deókra esküszöm. Nekem eddig ezek jöttek be a legjobban, de hozzá kell tennem, hogy a FA dezodorok közül is ezek a színes flakonosak, amik elég parfümös illatúak, a fehér alapú csomagolásúak, amik inkább púderesebbek, azok nem működnek nálam.
A lényeg, hogy nem szagoltam meg a boltban, akciós volt, úgyhogy egyértelmű volt, hogy megveszem, kissé furcsa illata van, engem leginkább a szoli szagára emlékeztet frissen kifújva, de ez később már nem zavaró. A hatása ennek is remek, én nagyon örülök neki, hogy sokféle illatban kapható, így nem unok rá hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

carolinett33

2017. augusztus 19.

tényleg nem tart ki estig kánikulában, közepesre értékelném, de legyen 4 a naptejes nyárias illat és a design miatt ami nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Jelizz

2017. július 28.

Nagyon cuki es nyarias kis csomagolasa van 😀 jo sz illata virag illat meg meg valami,sajnos nem tartos az illata,mint izzadasgatlo nem rossz . Tobbszor be kell vele magam fujnom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

cirrig

2017. július 27.

Nem rég találtam erre a deo-ra rá. A szép, nyárias, neon narancsos színű flakon színe nagyon megtetszett :D haza vittem. Nem csalódtam, kedvenc lett. A kinézete mellett nagyon-nagyon jó az illata (engem a naptej illatára emlékeztet :))) ) nyárias, üde, nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate