Fa

Ár:   976 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2011. augusztus 30.

Kategória:   Dezodorok

Hosszan tartó friss illata, gyümölcsös és virágos illatjegyek kombinációjával egy új világba kalauzol el és a paradicsom érzetét kelti. A gyengéd formula védi és ápolja a bőrt. Bőrsemleges pH - igazoltan bőrbarát.

Kiszerelés: 50 ml

Moncsi88

2017. július 10.

Illata nagyon finom. Gyorsan beszívódik száraz érzetet ad rögtön,viszont sajnos az emberek nincsenek tisztában az izzadsággátló hatásával. Izzadni minimálisat mindenképpen fogsz,csak nem kellemetlen szagút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

janvidia

2016. július 4.

Isteni illata van,nagyon szeretem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Isteni illata van,nagyon szeretem!!

Ennie86

2016. május 2.

Nem tartozik a 'nagyon jó' kategóriába, de nem is olyan rossz. Az illatát én szeretem. :) Hatásra nem valami tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Tinus554

2016. március 25.

Nagyon rossz.. nehezen szárad meg, nincs izzadásgátló hatása, és büdös a fújós társához képest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

rizspufi

2015. július 11.

Hát nekem nem vált be. Ha jól emlékszem e miatt utáltam meg a golyós deokat. Az illata nem tetszik, izzadást nem gátol, nehezen szárad. Nagyon nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Rure90

2014. december 6.

Hát, elsőre nem hozta meg a várva várt sikert, ugyanis most, zuhanyzás (és borotválkozás) után, le kellett mosnom, mert marta szét a bőrömet. Holnap majd kipróbálom napközben, ha a hatása megfelelő lesz, kap egy 4-est, de eddig 3 csillagot adok neki. Az illata egyébként nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

Zorica

Korcsoport: >54
2014. november 12.

Ez a legújabb kedvencem. Imádom az illatát, a dezodoráló hatásával is elégedett vagyok. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 12.

AmethystGhost

2014. november 7.

Imádom az illatát, mióta ajándékba kaptam, csak ezt használom. Persze nem tökéletes, és az állítólagos 48 órás védelem a legkevésbé sem fedi a valóságot, de nekem megfelel :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Zöldii

2014. július 28.

Az illata kétség kívül nagyon jó,viszont ragad. Napközben nem használtam soha izzadásgátlásra,de ha este van valami program,akkor arra pont alkalmas. Ahogy tapasztalom az összes illatosított golyós ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Luciciana

2014. július 19.

Nekem idáig ez a kedvenc dezodorom, jó illata van, és ezzel egyetemben nálam mint izzadásgátló is jól végzi a dolgát. Épp ma vettem meg az újabb példányt, mert a jelenleginek már a végén járok. Nekem megéri a max. 600 forintot, 5-6 hónapig elvagyok vele. Következőnek viszont mindenképp valami bőrbarátabb dezodort választok, mivel kicsit tartok ennek az összetevőitől.
Az igaz, hogy nehezen szárad, de én eddig foltot nem vettem észre a ruháimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

Az igaz, hogy nehezen szárad, de én eddig foltot nem vettem észre a ruháimon.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Színezék. Lilás piros.