Fa

Ár:   976 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2011. augusztus 30.

Kategória:   Dezodorok

Hosszan tartó friss illata, gyümölcsös és virágos illatjegyek kombinációjával egy új világba kalauzol el és a paradicsom érzetét kelti. A gyengéd formula védi és ápolja a bőrt. Bőrsemleges pH - igazoltan bőrbarát.

Kiszerelés: 50 ml

Bibi

2012. április 16.

Olyan büdös,h ki se próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Olyan büdös,h ki se próbáltam.

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Az illata finom, de nem tetszik benne az alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Az illata finom, de nem tetszik benne az alkohol.

Kabóca

2012. február 17.

Alkoholtartalma miatt kicsit csíp,de nagyon jó édeskés illata van,valóban elég híg,az ára verhetetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

gabbancs

2012. január 12.

Többet is elhasználtam, ez a kedvenc illatú dezodorom. Kibír egy nyári napot is, edzést sajnos nem feltétlenül. Ritkán használom mostanában, mert egyrészt üti a parfümöm illatát, másrészt epilálás után szörnyen csípi a bőröm, és szárít is(így öröklött ekcémával nem túl szerencsés)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

BabaCica92

2011. december 23.

Illata csillagos ötös, viszont annyira ragad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

Illata csillagos ötös, viszont annyira ragad...

Jucccc

2011. szeptember 5.

Az illata nekem is nagyon tetszik, és a hatása is hosszan tart. Én biztosan vennék még egyszer, főleg, hogy gyakran akciózzák, ami nem utolsó szempont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

onecrimsonnight

2011. augusztus 31.

Az illata nagyon jó. Nekem csak borotválás után csípte a hónaljamat, ezért közvetlen borotválás után nem is szoktam rákenni. Egyébként jól bírja a strapát, fesztiválozást kánikulában simán kibírt, nem voltam büdi.
Ami nem tetszik benne, hogy könnyen folyik. Ha egy kicsit is lazábban teszem rá a kupakját (tehát nem teljesen szorosra) akkor kifolyik a táskában, ezért érdemes figyelni, hogy rácsavartad-e a kupakot rendesen.
Ezt a folyást azért emeltem ki, mivel ilyet nem tapasztaltam a az aloés-yoghurtos Fa deónál amit évekig használtam és azt is hurcolásztam magammal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

fatime

2011. augusztus 30.

Nekem tetszene az illata, de nagyon csípte a hónaljamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Nekem tetszene az illata, de nagyon csípte a hónaljamat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Színezék. Lilás piros.