Fa

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2020. április 23.

Kategória:   Tusfürdők

Kaktuszfüge és bambusz illattal. 93%-ban természetes eredetű összetevőkkel készült.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Terkabarka

2020. augusztus 26.

Jaj, de nagyon szertem! Volt anno Estee Lauder Pleasures Exotic nevű parfümöm, na ennek pont ugyanolyan illata van, és így engem meg is vett magának kilóra. Fürdés után még egész sokáig érzem magamon
Nem tudom, szárít-e (annyira biztos nem, hogy feltűnjön), de ilyen illat mellett kit érdekel? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Jelizz

2020. augusztus 4.

Nekem ennek az illata volt a legszimpatikusabb a 3 illat kozul, nem kedvelem a gyumolcs illatu tusfurdoket de akcios volt. Ez a tusfurdo maga a nyar! Nagyon tetszik a csomagolasa, jol habzik es ez a kaktuszfuge illat mennyei, tipikus nyar. Nem szarit, nem hidratl, de megkapja a maximalis pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Zsan31

2020. június 17.

Tusfürdőt még nem használtam a márkától, ez volt az első alkalom. Kellemes csalódás ért, tetszik.
Első körben a kaktuszfüge jelenik meg, majd a bambusz és az is marad a végjáték. Imádom a bambusz illatát, mert olyan friss zöld. Olyan természetközeli. Nagyon kellemes számomra.
Az állaga is szuper, elég sűrű.
Plusz pont a 100%-ban újrahasznosított 2-es jelölésű flakonért. Egyedül a kupak nem valami szuper, nem mindig zár jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Az állaga is szuper, elég sűrű.

Moonlight

2020. május 10.

Mindig boldogsággal tölt el, ha találok egy új, friss illatú tusfürdőt. 😁 De csak mert nehéz volt elengedni egy megszűnt Balea kedvencet.
Ezen nem is gondolkodtam túl sokat, a másodperc tört része alatt már jött is velem, az illatolás előtt már a csomagolás is megvett kilóra, nem tagadom.
Kár hogy tartósan csak a bambusz illatát érezni, jobban örültem volna ha a kaktuszfüge is megmarad.
De plusz pont hogy viszonylag sűrű, nem folyik ki a kezeim közül egyenesen a lefolyóba.
Remélem megmarad a kínálatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Remélem megmarad a kínálatban.