Fa

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2020. április 18.

Kategória:   Tusfürdők

• Tusfürdő egzotikus papaya és kiwi illattal.
  • 93%-ban természetes eredetű összetevőkkel készült.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

aquana

2021. április 11.

Hát ez nagyon nem. Habzása szinte nulla, az illattól többet vártam (maszkban vettem meg a DM-ben, szóval nem igazán tudtam beleszagolni), és mivel nem habzik, irtózatos mennyiséget kell használni belőle. Kellemetlen, nyálkás, utálom használni. Megpróbálok megszabadulni tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

Ylion

2021. február 18.

Imádom az illatát. Kellemes gyümölcsös illat. Nem szárítja ki a bőrömet. Egyetlen negatívum, hogy a kupak nem záródik vissza rendesen. Viszont plusz egy csillag, hogy a tubus 100% újrahasznosítható a kupak kivételével.
Akciósan vettem (fél áron), így az ára is elfogadható volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Akciósan vettem (fél áron), így az ára is elfogadható volt.

betty23

2020. július 19.

Nagyon frissítő, trópusi-zöldes illata van, nem túl édes szerencsére. Nem marad meg igazán a bőrön az illata, de nekem ez nem egy olyan nagy probléma. Nem vettem észre, hogy szárítaná, vagy irritálná a bőrömet. A tubos része nem annyira masszív, lehet azért van, mert 100%-ban újrahasznosítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Bettina1984

2020. május 19.

Huh, látom én leszek az első, akkor elmondom a tapasztalatomat első használat után 🙂.
Enyhe, nem tolakodó, kellemes kis illat.
Jó volt vele tusolni, frissített is a zuhany alatt.
Arról, hogy mennyire hidratál vagy szárít, nem tudok még nyilatkozni, viszont ami biztos pozitívum, hogy nem irritál. Egyelőre 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 19.

Enyhe, nem tolakodó, kellemes kis illat.
Jó volt vele tusolni, frissített is a zuhany alatt.