Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2013. december 23.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít.

Petra2424

2020. július 7.

Nekem ez az illat az egyik kedvenc, nyáron szuper a parfüm mellé, sportoláshoz nem használnám, mert ott kevés izzadság ellen szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

netti1990

2019. augusztus 20.

Finom rózsa illata van.Hamar megszárad.Nem irritálja a hónaljbőrömet.Elégedett vagyok vele.Azèrt adok 4 csillagot,mert egy sima átlagos illat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. június 24.

Nekem ez egy átlagos, kicsit émelygős, régies illatú dezodor. Nem rossz, nem jó, de többet nem veszek ilyet az biztos. Viszonylag jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 24.

Fancsusz97

2017. június 8.

Olyan semmilyen ez a dezodor. Jó az illata, de semmilyen izzadásgátló hatása nincs. Gyakorlatilag egy testpermet az egész.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

PETRA820718

2016. február 20.

Nekem vidám, tavaszi, könnyű, romantikus illat. Elég sokáig érezni.Fehér foltot nem hagy, a Fa termékek közül az egyik kedvencem, főleg tavasszal és nyáron.Szeretem, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

siss

2014. augusztus 28.

Aug.14.
Nagyon jó ez a deospray! Most aztán kánikula van,szakad rólam a víz és mégsem leszek izzadtságszagú.Komolyan nem gondoltam volna,hogy egy alumentes spray így is működhet.Kellemes illata van,kifújva először picit émelyítőnek tűnik a rózsabuké,de enyhülve finom tisztaságillata lesz.Alus deótól is foltosra izzadtam,az ellen nem védett.Ettől is,de legalább komfortosabban érzem magam és alumentes is.Hamar megszárad és nem csíp.Önmagában használom.Ha a későbbiekben is ilyen jó hatása lesz,akkor újravevős lesz.Szeretem.
---------------------------------
Sikerült megundorodnom ettől az émelyítő rózsaillattól.Állandóan érzem magamon,fojtogat,kóvályog a gyomrom tőle,egyáltalán nem bírom elviselni.Fúj,megcsömörlöttem tőle teljesen.Nemhogy újravétel nem lesz ebből,de a maradékot is igencsak kihajítom.Hatása továbbra se rossz,az elején még jobb volt,de ez az illat hányinger.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Aug.14.
---------------------------------

manooo

2014. június 26.

Az illata mesés, de az izzadásgátló képessége egyenlő a nullával, és a szagokat sem fedi el. Olyan büdös voltam pár órán belül, hogy újra kellett magam fújni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

hankazse

2014. június 18.

Imáádom az illatát! Egy húzós nap után is simán érezni még este is. Izzadásgátló hatása nem az igazi, főleg így nyáron, de azért mert hamar szárad és kellemes illatú megérdemli a max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

ryara

2014. június 2.

Isteni az illata :) Anya vette meg először magának, rajta éreztem és egyből beleszerettem *-* Nagyon jó intenzív illata van, olyan édeskés, rózsás, de nem olyan olcsó pacsuli. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

csodaorszag.inwonderland

2014. március 20.

Első szaglásra bejött ami azóta nem is változott , Egy tömény gyümölcsös illatú deot szerettem volna leváltani annyira csömöröm lett tőlle igy ezt a kellemes rózsás virágos illatot választottam. Hatásra is megfelelő bár igaz nincsenek még negyven fokok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.