Fa

Ár:   150 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2013. január 9.

Kategória:   Szappanok

JudithBeauty

2016. január 27.

A tusfürdője bevált, a szappan már nem annyira. Az ára kedvező, de szárítja a bőrt, és az illata is megváltozik a bőrömön. Csak kézmosásra használtam (arcra és testre ki sem próbáltam), szerencsére már elfogyott. Nem venném újra, még akciósan sem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. július 9.

Csak kézmosásra használom, és nem érzem, hogy különösebben szárítana, az illata is kellemes, ráadásul sima, krémes habja van. De kedvencem mégsem lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 9.

timeatoth

2015. június 23.

Nagyon jó szappan. Kiváló az illata és az ára is.
Jól tisztít, a nap végén különösen jó vele arcot mosni, mivel ekkor több szennyeződést kell eltávolítani, de reggel is frissítő hatása van, főleg hideg vízzel használva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Nagyon jó szappan. Kiváló az illata és az ára is.

nyrktlin

2014. június 25.

Mivel a folyékony szappan nagyon kiszárította a kezem, áttértem a szilárd szappanra. Ennek nagyon jó az illata, ráadásul a kezemet sem szárította ki. :)
Viszont a tusfürdő változatának a szagát nem tudom elviselni, pedig elvileg ugyan annak az illatnak kellene lennie.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 25.

Princess

2014. június 6.

Hát igen mivel a szappanok szárítanak így nem kell meglepődni. Én arctisztításhoz használom, mert mostanába zsírosodott a bőröm, de utána mindig hidratálóval bekenem, szóval szárítást nem vettem észre. A kezemet is mosom vele mostanság, és azon se veszek észre semmit, mert minden éjszaka vastagon bekenem kézkrémmel, és kesztyűt húzok rá. Viszont a ma reggeli arcmosásnál éreztem meg egy nagyon finom sárgadinnye illatot rajta, amit eddig nem éreztem. Nagyon finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

nagy.nikike

2014. február 24.

Olcsó kellemes az illata csak nagyon szárítja a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Olcsó kellemes az illata csak nagyon szárítja a kezem.

ikerpanka

2014. január 6.

Nagyon szeretem.Jó az illata és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Nagyon szeretem.Jó az illata és még olcsó is.

keszty

2013. december 7.

Egy teljesen korrekt szappan, mellesleg nagyon kellemes illattal és az ár-érték aránya nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

agocsfelicia

2013. június 27.

Ettől jobb dolog a vízkő eltávolítására nincs! Üvegről, márványról és fémről is gyönyörűen lehozta a vízkövet! Ajánlom és egyébként nagyon jól hidratál is, ill. az illata valami fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 27.

agnes89

2013. május 12.

Ha ajánlanom kéne, akkor inkább zsírosabb bőrűeknek javasolnám, de nem mindennapos használatra, mert valóban szárít. Érzékeny bőrűként a beszappanoz-gyorsan lemos technikával használom:), ha sok belőle, jöhet a tusfürdő változata. Az illata viszont nagyon finom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium Lactate