Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2013. április 10.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első Fa tusfürdő testápolóval. Úgy habzik és tisztít, mint egy tusfürdő, de olyan intenzíven táplálja a bőrt, hogy úgy érzi most krémezte be. A természetes gránátalma  illata simogatja a testét, és lenyűgözi az érzékeket. A testápolótól a bőr érezhetően simább. Természetes illat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kremcica

2017. október 13.

Az Yves Rocher gránátalmás tusfürdője után döntöttem emellett mikor megláttam a boltban. Gondoltam amíg az jó volt nyárra, ez jó lesz őszre-télre. Elég sűrű, krémes állagú leginkább a Dove krémtusfürdőihez tudnám hasonlítani csak nincs olyan ápoló hatása. Az illata nem tartós rajtam, de a tusfürdők 95%-a nem az a bőrömön így ez nálam nem szempont. Egynek nem volt rossz, de nem is érezem kiemelkedőnek. Gyorsan is fogy, szerintem nem lesz újravevős bár nem azért mert rossz lenne csak nem volt olyan élmény mint az YR.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

pilleriin

2017. március 29.

Az eddigi legjobb Fa tusfürdő, amit próbáltam, nem szárít, nem irritál, az állaga krémes, pont jól habzik, az illata számomra telitalálat! Teljesen biztos, hogy újra fogom venni (1 hete fogyott el).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

baba_girl_16

2017. március 25.

Jó illata van ennek a tusfürdőnek, viszont nem túl intenzív és nem is tartós. Plusz hidratálást nem éreztem és nagyon gyorsan el is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Bnemrita

2017. január 23.

Hétvégén erre ruháztam be, mert gyorsan kellett valami. Az én ízlésem szerint ez nem egy kiemelkedő tusfürdő, de egy biztos, jó kategória. Az illata gyümölcsös, kicsit tejes is, jól habzik, de nem hidratál túlzottan, a testápolót nem helyettesít. 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

PHajnal

2017. január 3.

Illata jó, de nem "tartós", jól habzik, de valahogy nem az igazi... nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

nicolebunny

2016. október 15.

Sűrű állagú, mint egy testápoló, emiatt egy kicsit több kell belőle, mint egy átlagos tusiból, viszont nagyon jó az illata, és puhább lesz a bőröm tőle. Az illata is nagyon jó, viszonylag sokáig érezhető tusolás után. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

trisztan

2016. szeptember 6.

Valamivel jobban hidratál, mint egy sima tusolókrém, kellemes az illata, de elég sok kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Dorci24

2016. június 23.

Imádom a gránátalmát, úgyhogy mindenképp ki kellett próbálnom. Tényleg ad egy kis plusz hidratálást, de azért nem ,,olyan intenzíven táplálja a bőrt".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

MissKB

2016. június 17.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt :) Kellemes és tartós az illata, jól habzik, krémes az állaga, zuhanyzás után az egész lakást belengi az illatfelhő :) Annyira nem érzem, hogy hidratálna, bár az is igaz, hogy amióta használom nem nagyon kellett a testápoló után nyúlnom, szóval végülis még a hidratáló hatásban is lehet valami. Bármikor újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

telelle

2016. február 8.

Fincsi, teltebb téli illatot kerestem, és láttam is hogy ez 2in1, ezért is mertem berakni. Nagyon így se hidratál, szóval milyen lehet egy sima? De úgyse vártam el tőle, hogy helyettesítse a testápolást, illatfürdőnek meg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Vitaminok: Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3