Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2013. április 14.

Kategória:   Tusfürdők

Az első Fa tusfürdő testápolóval. Úgy habzik és tisztít, mint egy tusfürdő, de olyan intenzíven táplálja a bőrt,hogy úgy érzi most krémezte be. A természetes maracuja  illata simogatja a testét, és lenyűgözi az érzékeket. A testápolótól a bőr érezhetően simább. Természetes illat.

vrgbtt

2016. április 28.

Fúú, őszintén szólva, rég találkoztam ennyire jó tusfürdővel. Az illata csillagos hatos, és nem tudom, de az én bőrömet jobban hidratálja/minimálisan szárítja ez, mint bármelyik másik tusfürdő, amit eddig használtam (megrögzött Yves Rocher tusfürdő használó voltam)
Úgy vélem, sokszor újra fogom venni :-) imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Úgy vélem, sokszor újra fogom venni :-) imádom

messin

2014. augusztus 26.

Az illata finom, a hidratáló hatása természetesen nulla, mint minden tusfürdőnek. A marketinges lózungok, hogy tusolás közben hidratál a tusfürdő sajnos még mindig nem igazak. Az illata, állaga, kellemes habja miatt fogom újra vásárolni, mint általában a Fa tusfürdőket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Laura19

2013. december 16.

Maracujás tusfürdő? Nem semmi.
Ritkán látok ilyesmit, úgyhogy vettem egyet. Nagyon kellemes, egyedi illata van. Jól habzik és hidratál. 250 ml, elég olcsón. Újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

Maracujás tusfürdő? Nem semmi.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide