Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. szeptember 16.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Fa Cream & Oil Selyem & Magnólia Krémszappan értékes ápoló olajjal és tiszta selyemmel gazdagított formulája védi bőrét a kiszáradástól. Élvezze a csábító magnólia illatot! Bőrsemleges ph - igazoltan bőrbarát.

angelika11

2015. december 12.

Isteni az illata és ráadásul tartós is.Kevés is elég egy kézmosáshoz.
Engem nem zavar a híg állaga, mert könnyű eloszlatni.
Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 12.

Isteni az illata és ráadásul tartós is.Kevés is elég egy kézmosáshoz.
Engem nem zavar a híg állaga, mert könnyű eloszlatni.
Nagyon szeretem :)

alexandra95

2015. július 5.

Szerintem nincs olyan szappan,ami ne szárítana,így ez is,viszont igaz,hogy kevésbé.
Az állaga számomra furcsa volt,nagyon híg,de szépen habzott és tisztított,ezért összeségében meg vagyok elégedve vele. :)
És a jó illata miatt is újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

És a jó illata miatt is újra fogom venni.

szaboka79

2014. április 3.

Kellemes kis illatú, jól tisztító folyékony szappan, elég jól habzik is. Én a Lidl-ben szoktam venni mindig, ott szerintem elég olcsó és mivel nagyon fogy nálunk, ezért ez éppen megfelelő. Nekem kicsit szárítja a kezem, bár ez talán annak tudható be, hogy nagyon sűrűn mosok kezet (baba miatt is meg amúgy is kézmosómániám van).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

JennyFair

2014. január 2.

Illata egész jó, de néha tömény. Túl folyékony (amint a kezemre nyomom, máris lefolyik róla). Egész kellemesen habzik, nem is szárít. Illata bőrön megmarad. Fogjuk rá, nem is rossz (3*).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

Laura19

2013. december 27.

Nagyon jó kis szappan! Illata kellemes, és megmarad a kézen. Nem szárít, bőrbarát. Nagy adag, olcsón. Még tusfürdőnek is elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

szalmonik

2013. december 27.

Isteni illat, kellemesen krémes állag. Nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Isteni illat, kellemesen krémes állag. Nagy kedvencem.

mogyizsuzsi650304

2011. október 6.

Nagyon kedveltem, valami eszméletlen lágy finom krémszappan. A sok sárga pötty ellenére nem irritálta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 6.

Jucccc

2011. szeptember 5.

Nagyon tetszik az állaga, az illata, és kevés is elég belőle. Nem csodaszer, de legalább nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

Hidratálók: Serica, Propylene Glycol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.