Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: tothszabina, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

A gazdag krémtusfürdő értékes ápoló olajjal, selyem proteinnel és csábító magnólia illattal védi bőrét a kiszáradástól – az ellenállhatatlanul bársonyos és lágy bőrért.

Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

MaFa

2018. október 22.

Igazából az illata miatt vettem meg, mert az üzletben nagyon megtetszett. Viszont használatkor nekem öblítő illatra emlékeztet, kicsit émelyítő. Nagyon jól habzik, nem szárít igazából az illatán kívül mindennel elégedett vagyok. Más illatban biztosan ki fogom próbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

menaon

2018. május 31.

Elégedett vagyok vele főleg az ára es az illata miatt, viszont használat után meglepően száraz volt a bőröm! Fehér csíkokat hagyott a kezem ott ahol vakartam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Ladybugx

2018. március 12.

egyik kedvencem a sok közül, vissza vissza térek hozzá időnként.
Nagyon kellemes illata van,bár kicsit híg,de abszolút nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

egyik kedvencem a sok közül, vissza vissza térek hozzá időnként.
Nagyon kellemes illata van,bár kicsit híg,de abszolút nem szárít.

Kingucii

2018. február 25.

Nagyon finom illata van, szeretem. :)
Nem szárít, jól habzik. Sokáig érződik az illata a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Nagyon finom illata van, szeretem. :)
Nem szárít, jól habzik. Sokáig érződik az illata a bőrömön.

Airina

2018. február 20.

Nagyon jó illata van, az egyik kedvencem. Bár ezt bármelyik Fa tusfürdőről elmondhatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

tenagi

2017. december 3.

Egyszer ajándékba kaptam, nagyon gyorsan elfogyott. Kellemes volt az illata, de számomra nem volt semmi extra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Monaaaaa

2017. október 30.

Számomra az egyik legkellemesebb illatú tusfürdő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Számomra az egyik legkellemesebb illatú tusfürdő :)

Babsszi

2017. április 26.

Az illata valami álom, imádom ezért is jött velem haza (na meg persze azért is mert tetszett a csomagolás:D ). DE (és ez vonatkozik az összes kipróbált fa tusfürdőmre) bármennyire imádom az illatát, sajnos a fürdőből kiérve már nem is érzem. A hidratáltságával se vagyok megelégedve és én azt tapasztaltam hogy nagyon nehezen habzanak. Nem vagyok oda értük, jobban szeretem a nivea és dove tusfürdőit, azonban a vidám és színes csomagolás valamint az ISTENI illatok miatt mindig elcsábulok aztán csalódás ér.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Florencyta

2017. február 12.

Nagyon szeretem a Fa tusfürdőit, mert mindnek nagyon jó illata van. Sajnos az én bőröm nagyon problémás, könnyen kiszárad, így hosszútávon nem megfelelőek számomra. Azonban egy kis lustálkodós vasárnapon biztos, hogy Fa tusfürdőt teszek a fürdővízbe, hisz a relaxáláshoz elengedhetetlen az illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Hopi

2017. január 25.

Ajándékba kaptam a nagy kiszerelést és egy ideje már a kád szélén pihen, mert mindig elcsábultam valami másra.
Most úgy döntöttem, hogy elhasznalom, ha már van.
Az illatát szeretem, jól tisztít és egyelőre nem szárít, de jobban szeretem a termeszetesebb-kevesebb összetevőjű tusfurdoket. Nem olyan rossz a listája, mint a dove-oknak, de magamtól nem választanám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Most úgy döntöttem, hogy elhasznalom, ha már van.

Hidratálók: Glycerin, Serica, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.