Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyós deo friss jázmin illattal, alkohol nélkül.

Niomi

2018. május 31.

Kellemes illata van, de szerintem egy nagyon forró napon nem teljesít hibátlanul. Sok dezodort próbáltam és néhánynál semmi "szagot" nem tapasztaltam, ennél viszont nap végére már nem vagyok 100 százalékig finom illatú és ez zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

QueenOfTheHell

2017. április 17.

Szerintem csodálatos illata van, nekem nagyon bejön☺; izzadás gátlás terén is nagyon jól teljesít, semmi rosszat nem tudok róla mondani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.