Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laura19, Módosítva: 2013. augusztus 12.

Kategória:   Tusfürdők

Testre és hajra egyaránt használható. Izomlazító hatással.

aurum

2014. október 31.

Párom használja értelem szerűen, de talán véleményezhetek helyette. Kellemes, odabújós illat. Picit édes, talán fűszeres. És finom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

buzsub

2013. szeptember 15.

nem szeretem a tusfürdöket. ezt ajandekba kaptam..büdös es nagyon folyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 15.

nem szeretem a tusfürdöket. ezt ajandekba kaptam..büdös es nagyon folyos.

kzagrab

2013. augusztus 22.

nekem rózsaszinbe van és nagyon jó illata van én szeretem(Y)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

nekem rózsaszinbe van és nagyon jó illata van én szeretem(Y)

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Színezék. Lilás piros.