Fa

Ár:   744 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: sbarbara93, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Tusfürdők

Testre és hajra egyaránt használható. Izomlazító hatással.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nileve

2018. szeptember 6.

Hasonlóan egy előttem szólóhoz, én sem tudtam, hogy ez sampon is lehetne. Mindig elkerülte a figyelmem, így csak tusfürdőként használtam. A fújós dezodorjához hasonlóan, ennek is szuper illata van. Az állaga nagyon jó, kicsit sűrűbb, mint a legtöbb tusfürdőnek, így nem folyik le azonnal a kézből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

anna1927

2017. március 28.

Kedvenc tusfürdő és sampon egyben. Tavasszal és nyáron csak ezt használom samponként, mert könnyűnek, frissnek érzem tőle napokig a hajam. Sportolás után tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

trisztan

2017. február 20.

Én csak simán tusfürdőnek használtam, nem is tűnt fel, hogy samponnak is használható. Kellemes, nőies mégis friss illat, semmi bőrirritáció, nem fogok betárazni belőle, de ha úgy adódik újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

Polli

2016. november 6.

Nagyon jó kis tusfürdő, élmény vele a tisztálkodás. :) Illata kellemes, nekem állagra is bejön, nem "telepszik rá a bőrre" . Árban pedig szintén nagyon kedvező, akcióban a 250 ml-est legutóbb 379 Ft-ért vettem. Hajra még nem próbáltam, de tusfürdőként tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

olasz78

2016. október 13.

Szeretem ezt a tusfürdőt. Nagyon jól frissít és az illata is nagyon jó. Bár szeretem a tusfürdőket váltogatni, de szerintem újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

dandy

2016. szeptember 26.

Szeretem a Fa tusfürdőket, most ez az aktuális kedvenc, akciós volt, 399 ft a 400 ml. Nagyon finom az illata és baromi tartós, jól habzik, nem szárít. :) A gyerekeimnek mindig veszek valami nekik való gyerek tusit, de mindig kíváncsian szaglásszák az enyémeket is és most nem tudnak erről lekattanni, mindig ezzel akarnak fürdeni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

zita.herkovics

2016. február 17.

Drogériában vettem, akció keretein belül. 399,- volt a 250 ml, és vettem hozzá a dezodort is, szintén annyiért. Jó az illatuk, bár a dezodor határozottan másnak érződik, mint a tusi. De, sebaj. Nem vagyok elájulva, elteszem későbbre. Nyáron jól fog jönni, hogy 2 az 1-ben termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

clotinyourvein

2015. november 30.

Tényleg olyan.. sportos illata van, de szerintem jó kis tusfürdő :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Tényleg olyan.. sportos illata van, de szerintem jó kis tusfürdő :)

baba_girl_16

2015. június 16.

Nem túl intenzív, de kellemes illatú tusfürdő. Jól habzik, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

nettike

2015. május 27.

Jó az illata, jól habzik és friss érzést kölcsönöz, de volt már jobb tusfürdőm. Ennek valahogy nem tudtam megszeretni az illatát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Színezék. Lilás piros.