Fa

Ár:   885 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 567 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztikhlm, Módosítva: 2015. március 17.

Lelőhely:   Drogéria
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 567 Ft

72 órás védelmet biztosít.

Ár: 567 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
blondie0310

2017. augusztus 16.

Nem csíp, nem szárít, és elég hosszan meggátolja a kellemetlen illatok kialakulását extrém izzadás esetén is. Anti-yellow, anti-white és anti-oily stain hatása nem működik teljesen jól. Finom krémes, kissé púderes. Az illata gyengéd, bármelyik parfümmel kompatibilis, de önmagában is megfelelhet. Nálam nem bír 72 órát, csak fél-háromnegyed napot attól függően, hogy éppen mennyire van meleg (20 vagy 40 fok).

Ettől függetlenül én már 5-6 db-ot elhasználtam ebből az illatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Ettől függetlenül én már 5-6 db-ot elhasználtam ebből az illatból.

Jenniii92

2017. január 13.

Annyira nem jött be az illata, csak azért vettem, mert nem volt a kedvencemből. Leginkább itthonra használom, ha nem megyek sehova, ezért a hatékonyságáról nem tudok mit mondani. A ruhát megfogja, de hát melyik dezodor nem?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

tara95

2016. augusztus 19.

Egész jól műkszik de nem kiemelkedő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Egész jól műkszik de nem kiemelkedő.

Kriszti1987

2016. július 28.

30 fokban csatakos voltam és a ruhám is... Repült a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

30 fokban csatakos voltam és a ruhám is... Repült a kukában.

szilviakiralyno

2016. június 25.

Le fogom rontani az átlagot, mert ez szerintem bűnrossz. Akármilyen kevés mennyiségben viszem fel, a ruhán rajta marad, hiába ( "láthatatlan erő") . A szaga savanykás, az én orromnak szó szerint büdös, sportolásnál illetve intenzív mozgás után már nem véd, illetve nem az izzadtság, hanem a deo kellemetlen szaga dominál, szóval nem értem...
Másrészről 72h-s. Ezt sem értem. Ki az aki nem fürdik 72 órán át??? Még ha valaki kempingezik is a vadonban, vagy
akkor is a közeli patakban, vagy folyóban megmosdik... Marhaság. Itthonra elhasználom, de soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

loju

2015. október 9.

Állagát tekintve tényleg keményebb, mint más stiftek. Először azt hittem, hogy semmit nem is vitt fel, de miután leellenőriztem a kezemmel megnyugodtam, hogy mégis. Ez a tulajdonsága tulajdonképpen jónak is mondható, hiszen sokáig elég és gyorsan szárad, nem gyűlik össze a hónalj kis ráncocskáiban, nem látható, hogy felvitted és ruhán sem hagy foltot. Az ára verhetetlen, főleg, hogy elég sokszor akciósak a Fa dezodorok. Az illata kellemes, nem tolakodó és hát ugye egy dezodor ne akarja már túllicitálni a parfümömet, úgyhogy ez abszolút rendben van így. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Lyla

2015. október 4.

Nagyon jó dezodor, kitart egész nap (egyelőre). Kellemes az illata és nagyon jó az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

kacibog83

2015. április 14.

Kifogyóban volt a szokásos deo stiftem és egy szuper akció keretében 300 ft körüli áron jutottam hozzá. Még soha nem használtam eddig Fa dezodort, pedig nagyon jól teljesít. Nem csíp, nem szárít, és meggátolja a kellemetlen illatok kialakulását. Picit keményebb az állaga, mint más deóknak, viszont ezt a tulajdonságát nem említeném negatívumként, normálisan fel lehet vinni. Vásárlás előtt csak amiatt aggódtam, hogy "nyálkás" lesz felvitel után, mint egy golyós deó, azonban pozitívan csalódtam, mert finom krémes, kissé púderes. Az illata gyengéd, így bármelyik parfümmel kompatibilis. A 72 órás védelméről nem tudok nyilatkozni :), viszont nálam reggeltől-estig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.