Fa

Ár:   449 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor spray uborka víz és frézia frissítő illatával. 48 órás izzadás elleni védelem, alumíniumsók nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

knoemi

2020. július 10.

Alumíniummentes dezodort kerestem, amikor tavaly rátaláltam. Szuperül véd, igazi nyári illat, ami hamar felszívódik és nem hagy foltot. Nekem sajnos nagyon érzékeny a bőröm és a legtöbb hasonló termék csípett, égetett, ez viszont nem. Ajánlom mindenkinek, aki hasonló problémával küszködik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

blondie0310

2020. május 11.

Fa dezodor spray-ben sosem csalódtam ennyire, mint ebben. Semmi izzadásgátló hatása nincs és az illata is borzasztóvá válik használat közben. Szeretem a Fa termékeket, de ezt soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

francais

2020. április 7.

Rajtam nagyon jól működik, több, mint egy napon túl is érezhtő az izzadásgátló hatása!én kínaiban vettem, ott szoktam sokféle fa terméket találni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

katica22

2019. október 19.

Mullerben vettem, és annyira de annyira jó illata van !!! Kellemes friss uborkas illat! Az év bármelyik szakaszában imádom ezt nem csak nyáron

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

6vilag

2019. július 25.

Tényleg nagyon jó. A téli moments-et is nagyon szerettem, és ezt bár miatta vettem, de mégis csak vakvásárlás volt, de telitalálat. Nagyon hatékony, csoda finom, hűs összetevőkkel, nem a szokványos tündi-bündi rózsaszín púderfelhő.
Szeretem mind a két komponensének az illatát, itt sem hagytak cserben. Nem édes (számomra szerencsére!) és nagyon tartós és hűs illat. LB hasonlat? Lehet, eddig nem is jutott eszembe, de most hogy külön figyeltem rá, valóban, tényeleg felfedezhető benne az a feeling. Nos,jó! Köszönöm FA.
Nem púderes, nem citromos, nem is geil és nagyon egyedi, különleges. Hatékony és még alumínium mentes is! És nem utolsó sorban tartós is és melegért kiállt. Megérkezet. Már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 25.

HenriettaDalma

2019. június 16.

Az illata nekem kicsit furcsa volt, mert szinte csak az uborkát éreztem a fréziát nem. Egyszeri használatra elment, de nem fogom újravásárolni. Nem volt rossz dezodor, de volt már jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Rainbowgirl14

2019. június 14.

Már a másodikat használom. Meg vagyok vele elégedve, nagyon nyárias, frissítő illata van. A tusfürdőjét is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

rosa.love

2019. március 26.

Az illata nem fullaszto, mint sok dezodornak a markatol,hanem nagyon friss, konnyed (tenyleg Light Blue szerű mint ahogy mar irtak) Izzadasra eddig oke.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

Beya93

2019. január 4.

Vak vásárlás volt, glamour napokon rossmann webshopban, nevetséges áron voltak a dezodorok. Igazából jó illata van, frissítő, éppen ezért nyári...a 40 fokban biztos felfrissülnék tőle, de most télen a hidegben nem esik jól. Emiatt nem vonok le tőle pontot, nyáron újra fogom venni ha lesz még, viszont az izzadásgátló hatása nagyon gyenge sajnos pedig én nem vagyok se izzadós se büdös, de nap felénél már semmit nem érezni belőle ezért -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Yubiri

2018. szeptember 14.

Light Blue-szerű illat, azzal a parfümmel jól harmonizálhat.
Tetszett az üzletben a friss illata, jó, hogy alumíniumsó mentes, de sajnos nálam az izzadásgátlásban nem hatásos. Nyáron friss reggeleken, ujjatlan trikóval 1-2 óra hosszat állná meg csak a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Light Blue-szerű illat, azzal a parfümmel jól harmonizálhat.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate