Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Kategória:   Dezodorok

Alumínium mentes dezodor spray frissítő illattal.

6vilag

2021. július 27.

Nem rossz, de amolyan tingli-tangli illatnak gondolom. Semmi hú vagy hűha érzés. Nem is annyira tartós az illata, bár eddig nem is izzadtam át semmit mellette. Táskába dobálos, amikor szükség van rá újra fújós, ha elfogy, kidobós, és soha többé nem vásárlós. A másik zöld a summertime az nagyon klassz, azt hittem arra hasonlít, azért vettem. Ezt elfújkálom, de annyira megszeretni nem tudom. Nem fogja meg a ruhát, sem a bőrt ez viszont a pozitivuma, bár hangsúlyozom, nem rossz, csak nekem nem tetszik annyira az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate