Fa

Ár:   559 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Tusfürdők

A krémesen lágy formula joghurt proteinnel és vanília és méz illatával segít megőrizni a bőr természetes egyensúlyát és védi azt a kiszáradástól minden tusoláskor.

Adribogyi

2019. február 2.

Imádom a mézes tusfürdőket, jó az állaga, árban vannak jobb tusfürdők, de szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

csill87

2018. december 30.

Nagyon kellemes vanília illatú tusfürdő, nem szárít, az illata nem olyan tartós, gyakorlatilag ugyanolyan, mint a Balea vaníliás tusija csak ez kétszer annyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

VNikol

2018. október 26.

Vanília imádó vagyok. Kellemes, édes illat. Hidratálhatna jobban is, de sebaj, az illata kárpótol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

baliccu

2017. szeptember 3.

Imádom! Isteni az illata! Biztos, hogy újra fogom venni! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Imádom! Isteni az illata! Biztos, hogy újra fogom venni! 😊

barbyka01

2017. április 8.

Nagyon szeretem a Fa tusfürdőket, ez az egyik kedvencem. Nagyon tápláló, finom illata van, egyáltalán nem szárít. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

flowing

2017. január 26.

Az illata fantasztikus, kicsit tömény édes, de van, amikor pont erre vágyom :) Nem szárította a bőrömet, az állaga is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

bettike401

2016. december 15.

Nekem nagyon szárítja a bőrömet, ami nem is csoda, mert nagyon sok alkohol és parfüm lehet benne, jóformán inkább azt érzem, mintsem a mézet vagy vaníliát. Borzasztó folyékony, alig tudom szétkenni magamon, mert mire odaérnék, lefolyik a tenyeremről. Így aztán persze, hogy sok fogy belőle. Sosem venném újra,akkor sem, ha 20 ft lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

vikcsi

2016. július 29.

Kamaszkorom kedvenc illata, illetve terméke. A termékcsalád összes darabját használtam jó sokáig, amíg rá nem untam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Luna1024

2016. július 10.

Az imént írtam véleményt a mandulás-joghurtos Fa tusfürdőhöz, és szívem szerint bemásolnám, mert ennél is ugyanaz volt a tapasztalatom. :D Röviden: fantasztikus (!) illata van, ami azonban nem élethű, de ez engem nem zavart, mert tényleg nagyon kellemes (ám elég édes, így lehet, hogy másoknak sok). Krémes, nem szárítja a bőrt, viszont gyorsan fogy, és itt is meg kell említenem, hogy az illata sajnos egyáltalán nem tartós, nekem már törölközés után sem érződik a bőrömön. :/ Ismét négyest adok, de szerintem nem veszem újra, mert csak az illat miatt nem éri meg: ennyit szerintem más, olcsóbb tusfürdő is tud, az 550 forintot indokolatlanul magas árnak tartom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

macskusz

2016. június 5.

Imádom az illatát, nem szárít, jó vele zuhanyozni. Sajnos gyorsan fogy, pedig nem használok belőle sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Hidratálók: Honey, PEG-7, Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csoki massza.

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.