Fabb Lady

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogcsilike, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Talc 1 0Mica Paraffinum Liquidum/Mineral Oil eo 1 0Pigments szZinc Stearate sz 0 0Kaolin 0 0Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Pigments, Zinc Stearate
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Kaolin 0 0