Fabulon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunita, Módosítva: 2014. január 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Mélytisztító arclemosó gél hatásosan tisztítja az arcbőrt és a pórusokat a rárakódott szennyeződésektől.
Szalicilsav tartalma gyulladáscsőkkentő hatással bír, míg fűzfakéreg kivaonat tartalma pórusösszehúzó hatású. Rendszeres használata kevesebb pattanást és halványodó miteszereket eredményez.

TKataa

2019. július 19.

Kicsit szárítja a bőröm, húzódik a használata után. Jó irányba nem változtat. Nem egy drága termék, de nem is hozza a kívánt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

edinalencses

2019. július 9.

Teljesen imádom, csak a problémás területeken alkalmazom és teszi a dolgát. Amikor úgy érzem, hogy kezdenének jönni a pattanások, akkor alkalmazom, sose volt tőle kiütésem/ viszketésem/ pirosodásom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

eszo87

2019. március 11.

jó kis lemosó
kellemes az illata
szépen tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

jó kis lemosó
kellemes az illata
szépen tisztít

iuc

2019. január 30.

Hónapokig bevált, utána elkezdett kipirosodni tőle az arcom és a férjemé is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Hónapokig bevált, utána elkezdett kipirosodni tőle az arcom és a férjemé is.

blackrose

2019. január 6.

Mèlytisztító lemosót kerestem. Ez volt a polcon. Kamaszkoromban nem volt jó tapasztalatom a Fabulon tonikkal, körülbelül semit nem èrt. De ennek adtam egy esèlyt. Elsősorban a hatèkony arctisztítás miatt vettem meg. Pumpás kiszerelès,gèl állagú ès könnyen felhabzik. Szeretem használni, a pórusokat is jól összehúzza ès tökèletesen tisztít. Egyetlen hátránya hogy húzódik utána a bőr, de egy könnyed hidratálóval ezt lehet orvosolni.

Update: teljesen hazavágta a bőröm. Csúnya mitesszerek,pattanások. A kezdeti pórusösszehúzás után nagyon "szèp" tág pórusokat eredmènyezett.Hol nagyon zsíros,hol nagyon száraz lett tőle a bőröm. Soha többè!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

annak29

2018. december 4.

Én már kb 3 éve ezt használom és amit igért megkaptam: kevesebb pattanás. Régebben sok pattanásom volt, mostanra már kitisztult az arcom, néha jelenik meg 1-2 és a termék akkor is segít eltüntetni őket és nem is nagyon szárítja az arcomat. Olvasom, hogy sok ember nem szereti, nekem bevált, szerintem érdemes kipróbálni :) Ja és plusz pont hogy 1 ilyen tubus kitart 1 évig is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Babakalacs

2018. július 18.

Up.: Jópárszor újravettem még ezután. De most eléggé megemelték az árát és így nekem már nem tűnt úgy, hogy megérte, elkezdtem inkább kísérletezni. Biztos vissza fogok még térni hozzá párszor, de egyenlőre haragszom az áremelés miatt.
Nagyon nagy szerelem nekem ez az arctisztító. Egy gyógyszer miatt elkezdtek kellemetlen kis pattanások kijönni az arcomon, nem brutálisan mély és fájdalmas, de csúnyán hegesedő és sokáig tartósak. Gondoltam a tini tonik régen jó volt megér egy próbát. És milyen igazam lett! Kicsit szárítja az arcom, de hidratálok utána és így babapopsi puha bőrt eredményez. A pattanások szinte teljesen megszűntek és a bőrképem sosem volt még ilyen szép és egységes. Az illtaért én odavagyok és hatalmas mennyiséget kapunk kedvező áron. Lassan is fogy, egy pumpálás bőven elég, jól habzik. Tuti újraveszem és mást már nem is veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

udntknowwwhoiam

2018. július 16.

Eléggé semleges. A tonikját nagyon szeretem és folyamatosan használom,de úgy érzem,hogy ez semmi pluszt nem tudott hozzátenni a hatásához, pedig két flakonnal is elhasználtam,de csak plusz macerának éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Bejjahh

2018. június 19.

Én most kezdtem használni, reggel és este. Egyenlőre jónak tűnik. Tisztább tőle az arcom és kevésbé zsíros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Destinyh

2018. május 19.

Imádom! Nagyon jól tisztít, jól kezeli a pattanásokat illetve a gyulladást is hamar leviszi. Az adagolója is szuper. Az illata még mindig nagyon tetszik!.:) Nagyon örülök, hogy ismét rátaláltam.:) Eddig ez a kedvenc arclemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid