Fabulon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunita, Módosítva: 2014. január 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Mélytisztító arclemosó gél hatásosan tisztítja az arcbőrt és a pórusokat a rárakódott szennyeződésektől.
Szalicilsav tartalma gyulladáscsőkkentő hatással bír, míg fűzfakéreg kivaonat tartalma pórusösszehúzó hatású. Rendszeres használata kevesebb pattanást és halványodó miteszereket eredményez.

Queen16

2020. június 3.

Nem mondanám hogy sokat segít a pattanásokon, és a mitesszereken sem, valóban elhalványitja ha a tonikal együtt használod, de nem tisztija ki mert ugyanugy lathato marad és még talán mélyebb is, könnyen bör irritáló hatásu így max a hátamra elhasználom de sose veszem újra nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Manov

2020. május 15.

Zsírosodásra és pattanásokra hajlamos bőrtípusba tartozok, erre a problémára keresve találtam rá. A fabulon tini tonikjával együtt vásároltam meg. A kettő együttes alkalmazása meghozta a kívánt hatást. Mióta használom őket egyre ritkábban jönnek elő pattanások, ha mégis előbukkana egy-egy kósza csúnyaság akkor pár napon belül hegesedés nélkül begyógyul. Napi bőrápolási rutinom nélkülözhetetlen termékeivé váltak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Cryinn

2020. április 17.

Tegnap elött vettem, mert már nem tudtam mit csinálni az állam borzalmas állapotával. A sok itthon töltött idö, a kijárási korlátozás miatt igencsak betett szegénynek. Felkerekedtem, elmentem dm-be es tüzetesen átnéztem a polcokat. Ár alapján jónak igérkezett. (A csomagolás már nem ilyen, és az ára is 999Ft) szóval 2 napja használom, és bár húzódik töle a böröm, és használat után ég az arcom, csodát müvel a területtel amire vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2020. február 11.

Nekem nem vált be,nem csinált semmit a bőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. február 11.

Nekem nem vált be,nem csinált semmit a bőrömmel.

magyaredina

2019. december 6.

Zsíros bőrre kiváló, jól szárítja a pattanásokat.
Száraz bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Zsíros bőrre kiváló, jól szárítja a pattanásokat.
Száraz bőrre nem ajánlanám.

TKataa

2019. július 19.

Kicsit szárítja a bőröm, húzódik a használata után. Jó irányba nem változtat. Nem egy drága termék, de nem is hozza a kívánt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

edinalencses

2019. július 9.

Teljesen imádom, csak a problémás területeken alkalmazom és teszi a dolgát. Amikor úgy érzem, hogy kezdenének jönni a pattanások, akkor alkalmazom, sose volt tőle kiütésem/ viszketésem/ pirosodásom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

eszo87

2019. március 11.

jó kis lemosó
kellemes az illata
szépen tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

jó kis lemosó
kellemes az illata
szépen tisztít

iuc

2019. január 30.

Hónapokig bevált, utána elkezdett kipirosodni tőle az arcom és a férjemé is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Hónapokig bevált, utána elkezdett kipirosodni tőle az arcom és a férjemé is.

blackrose

2019. január 6.

Mèlytisztító lemosót kerestem. Ez volt a polcon. Kamaszkoromban nem volt jó tapasztalatom a Fabulon tonikkal, körülbelül semit nem èrt. De ennek adtam egy esèlyt. Elsősorban a hatèkony arctisztítás miatt vettem meg. Pumpás kiszerelès,gèl állagú ès könnyen felhabzik. Szeretem használni, a pórusokat is jól összehúzza ès tökèletesen tisztít. Egyetlen hátránya hogy húzódik utána a bőr, de egy könnyed hidratálóval ezt lehet orvosolni.

Update: teljesen hazavágta a bőröm. Csúnya mitesszerek,pattanások. A kezdeti pórusösszehúzás után nagyon "szèp" tág pórusokat eredmènyezett.Hol nagyon zsíros,hol nagyon száraz lett tőle a bőröm. Soha többè!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid