Best of Beauty 2019

Fabulon

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. március 11.

Kategória:   Tusfürdők

Revitalizáló hatású cseresznye kivonatot tartalmaz. Kíméletesen tisztítja és hidratálja bőrét. Kellemes cseresznye illata élménnyé teszi
a tisztálkodást.

Kittyki

2018. augusztus 16.

Még nagyon régen kapta édesanyám, de nekem adta. Már a kibontásánál megcsapott a cseresznye émelyítő illata. Csodásan habzik, az illata nagyon finom, szinte a számban érzem a cseresznye ízét. Másnap is érződik az illata a bőrömön, nem szárít. Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

FrauNika

2018. január 14.

Nekem nagyon bejött!
Nagyon finom az illata és én zuhanyzás után is érzem kb 1 óráig a bőrömön.
És plusz pont, hogy nem szárította ki a bőrömet!
Én 189 Ft-ért vettem ennyit nekem teljesen megért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Nekem nagyon bejött!
Nagyon finom az illata és én zuhanyzás után is érzem kb 1 óráig a bőrömön.
És plusz pont, hogy nem szárította ki a bőrömet!
Én 189 Ft-ért vettem ennyit nekem teljesen megért!

csikosmatyas

2017. december 24.

eurosba 290, pár éve még a Helia-D égisze alatt futott, hááát valahogy nem az igazi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 24.

doreszka94

2017. március 4.

Az illata valami isteni... bár csak flakonból és használat közben. Zuhany után semmi nem érzôdik már belôle sajnos és kiszárította a bôrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Színező anyag. (Piros)