Facetheory

Ár:   £11.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dkitti87, Módosítva: 2022. január 14.

Ár:   £11.99
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Elltávolítja a sminket, a felületi olajokat és a szennyeződéseket, miközben kíméli a bőrt. A bőr felfrissült és hidratált, anélkül, hogy feszülne. A C-vitamin esszenciális antioxidáns, amely segít megvédeni a bőrt a szabad gyököktől és csökkenti a környezeti ártalmakat. Ez a termék nátrium-aszkorbil-foszfátot, az l-aszkorbinsav stabil sóját tartalmazza, amely kevésbé érzékeny, mint társai.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dkitti87

2022. január 14.

Anti breakout szettben vettem es nagyon orulok, hogy megtalaltam ezt a markat. Altalaban a natur kozmetikumok nem mukodnek igazan jol, de ezekben a termekekben igazi bomba osszetevoket hasznalnak amik valoban mukodnek, legalabbis nekem.
Illatmentes valtozatot rendeltem, aminek olyan az illata mint a gyogyszertari kikevert kremeknek, es az allaga is suru krem, nem szaritja a boromet, jol leszedi a szennyezodeseket, viszont a sminkkel nem igazan boldogul, de en amugyis micellas vizet hasznalok elotte sminklemosasra. Szettben harom termek volt, ez a tisztito, a Lumizela szerum es a supergel hidratalo, nekem nagyon szep lett a borom miota ezeket hasznalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil