Faith In Nature

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: nusy02, az összetevőket feltöltötte: candice01, Módosítva: 2014. március 25.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Normál vagy száraz hajra. Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak. PH semleges. Az ellenőrzött biogazdálkodásból származó aloe vera hatékonyan hidratálja a fejbőrt, erősíti a hajat és antibakteriális hatással rendelkezik. Enzimekben és fehérjékben gazdag. Segít a faggyútermelés szabályzásában, így használatával a haj nem lesz se túl száraz, se túl zsíros.

Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezéket, illetve olajszármazékot. A termék biológiai úton teljes mértékben lebomlik.

Moringa

2017. április 19.

Nagyon nehéz szép összetevőjű SLS mentes sampont és balzsamot találni, olyat ami nem szárít és balzsamként valóban hidratál. Nem vagyok 100%-ig megelégedve ezzel a termékkel de mindig visszatérek hozzá a kicsi választék miatt. Az állaga túl folyékony, közel sem hidratál annyira mint egy szilikonos balzsam, de természetes és az illata is az, ami nekem nagyon fontos. Valóban illóolajokkal van illatosítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

biabari

2016. augusztus 30.

Az ilatta nekem kicsit citrusos, különösebben nem változtatott a hajam állagán, kifésülhetőbb lett talán viszont valami biztos történ mert a hajam 5perc alatt ugy beszivja, hogy nemnagyon van mit lemosni. Egy flakonnal használtam el még kisérletezek, de lehet visszatérek hozzá mert jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Ella

2015. augusztus 26.

Mintám volt belőle. Igaz, nem egyszerre használtam a samponjával, hanem egy másik alkalommal és talán a kettő együtt hatott volna valamit, de így nagy 0. Ragacsos, összetapadt hajvégeket eredményezett és még sprődebb lett a hajam, mint amilyen eredetileg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

gioia

2014. november 24.

A samponjával használom, de sajnos nem vált be. De nem teszi kifésülhetőbbé a hajamat és hamarabb zsírosodik (akkor is, ha a tövére nem tettem). Jó illata van, natúr, ezért 2 csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

csill87

2013. július 30.

Nagyon híg az állaga, emiatt gyorsan is fogy. Meg azért is, mert miközben kenem a hajamra egyszerűen nem érzem, hogy hova tettem már, meg hova nem, mert annyira nem tapintható a hajamon. Úgyhogy nálam nagyon gyorsan fogy. Az itteni tanácsra kipróbáltam én is fejbőrpakolásnak, arra tényleg jó, nyugtatja a fejbőrt és nem tűnik tőle zsírosnak a haj. Amúgy semmi extra. Egy jó balzsam, de nem érzem azt a pluszt. Nem akarom bántani,végülis a normál hajamra tökéletes, ápol, kifésülhető tőle.A TBS banános balzsam viszont szerintem ezerszer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

BNicol

2013. július 1.

Nem igazán győzött meg. Közel sem olyan jó, mint a samponja. Az illata finom, de az állaga híg. @Druszilla véleménye alapján kipróbáltam fejbőrre, úgy hatásosabb és valószínűleg ilyen módon fogom elhasználni. Egyébként a csomagolás nagyon idétlen, alig lehet kivarázsolni belőle a balzsamot, lehet hogy a termék vége felé a flakon szétvágása kell majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Lillababa

2013. május 11.

Semmi extra hatást nem éreztem, a márka többi balzsamja nekem jobban teljesített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Druszilla

2013. március 10.

Nem vagyok híve a sampon-balzsam használat összekeverésének (értsd: aki a balzsamot rákeni a fejbőrére majd sír hogy zsíros lett tőle), viszont ez a balzsam pont a fejbőrömre nagyon jó (mintha a flakonon is lenne erre való utalás). A megmentőm!!! A fémallergiám miatt, időnként kezelhetetlenül zsíros és korpás lesz a fejbőröm, és ez az első, ami ezzel tudott valamit kezdeni, hihetetlenül rendbe hozta a fejbőröm. Sok sampontól, téli sapkától stb. hajlamos volt korpásodni a hajam, de amióta rátaláltam erre, egyszerűen semmi nem árt a fejbőrömnek!:) A hajamat átlagosan ápolja, a vékony, töredezésre hajlamos hajvégeimre nem ez a legmegfelelőbb, de nem is bántja. A flakonja a valaha készített "legpraktikátlanabb" dolog a világon, kínszenvedés kicsempészni belőle az anyagot, de megéri. 1500 Ft-ért vettem a BioHair-ben, amit én egy kicsit soknak találok, remélem olcsóbban is meg tudom szerezni valahogy.

Csajok: próbáljátok ki "fejbőrpakolásnak"! Nyugodtan be lehet ajánlani zsírosodásra, korpásodásra hajlamos pasinak is, kifejezetten friss, üde illata van, nem nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

fayless

2012. augusztus 5.

Ez a balzsam csodát tett a száraz hajammal. Igaz nem teszi olyan "sikamlóssá" a hajat, hogy pik-pakk ki is tudom fésülni, viszont több napon keresztül megmarad a sima és lágy haj. Csak az ára miatt kap 4-est, mert a 250 ml balzsamért 900 ft-ot kérnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Viki000

2012. június 13.

Szeretem az illatát, kicsit sűrűbb állaga van, mint a többi faith in nature balzsamnak. Puhább lesz a hajam, könnyebb kifésülni, de nem érzem azt, hogy nagyon táplálna vagy védene a töredezéstől (igaz nem is ígéri ezt). Szóval nem rossz, de nem érzek különösebb késztetést, hogy újravásároljam. Az ár-érték miatt kap egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Zöld színanyag.