Faith In Nature

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. február 29.

Kategória:   Hajápolók

Szőke hajra. A Ginkgo biloba értágító hatású, segíti a hajnövekedést, megerősíti és feléleszti a megtört hajvégeket és normalizálja a fejbőr faggyútermelését.

Azziz

2017. július 2.

Szeretem ezt a balzsamot, olyan könnyű, szállós tőle a rövid hajam 😊 a világosítást nem észlelem, mert amúgy is világos a hajam színe .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

hollieme

2016. szeptember 7.

az előző hozzászóló véleményét meg tudom erősíteni, valóban az egyik legjobb hajkondicionáló :) az én vörösesbarna hajamat világosítja, aminek abszolút örülök. az illatát hajmosástól hajmosásig érzem, nem hivalkodó, kellemes illat. a hajam bár hosszú és dús, használata után nagyon (nagyon!) könnyen kifésülhető, fényes, puha. a haj fényességét tekintve alulmarad a szintetikus társaival szemben, de ha az ember nem szárítja szét a haját mindenféle eszközzel és lakkal, akkor olyan természetes fényt ad, ami számomra sokkal-sokkal szebb, mint egy műanyag balzsam által elért műfény. (ezt a fényességet egyébként fel lehet még turbózni természetes olajokkal, diófalevél teával vagy pakolásokkal.) egyébként a márka kender és tajtékvirág samponjával használom, és nem zsírosítják a hajam, sőt, ki is tudom tolni a hajmosást egy nappal.

update: a FIN samponját leváltottam bőrgyógyász javaslatára bőrprobléma miatt Biodermára, de ezt a kondicionálót megtartottam. hihetetlenül jó, nagyon széppé varázsolja a hajam, és úgy nő, mint a gomba. a kettő együtt számomra nagyon bevált, egészséges, fényes, szép a hajam tőlük. a flakon egyébként elég sokáig bírja, így tényleg nem lehet egy rossz szavam se rá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

BDPAV

2016. március 21.

Eddig a legjobb. Ennek is finom az illata, de ez az egyetlen, ami a vékonyszálú hajamat új ápolja, hogy nem lapul le tőle. Olyan puha a hajam, mint még soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

emilil

2013. április 3.

Szuper az illata, szép fényessé teszi a hajat, nem nehezíti el. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

bridget

2013. március 6.

Tényleg nagyon puha a haj utána, könnyű kifésülni. Nem zsírosítja a töveket ami nekem nagyon fontos. Imádom a geránium illatát, igaz nem marad meg a hajban, de mosás közben nagyon finom. :) Nem is fogok más balzsamot venni többé. Egyedül szerintem a szőke hajhoz nincs semmi köze, nekem szőkés barna és nem csinált vele semmit, nem dúsított egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 6.

Nessy

2012. december 5.

Ez a balzsam hihetetlenül jó! Szilikonos balzsamtól sem lett még soha ilyen finom tapintású, omlós hajam. Finom illata van, kevés is elég belőle. Könnyű volt kifésülni vele a hátközépig érő, egyenes loboncomat, de mégsem lett 2 nap után zsíros.
Egész életem legjobb hajbalzsamja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Egész életem legjobb hajbalzsamja!

sisu69

2012. május 6.

Szimpatikus összetételű, kellemes illatú balzsam, ami a vékony szálú hajamat nem nehezíti el, viszont megkönnyíti a fésülködést. A festett, töredezett hajvégeimre azonban önmagában kevés. Hétköznapi használatra bevált úgy, hogy néha használok pakolást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Kandi

2012. március 1.

A száraz, töredezett hajvégeket rendben tartja, de nem teszi őket eléggé puhává. Viszont egyáltalán nem zsírosít. Kevésbé száraz hajra tökéletes lehet. Az illata kicsit erős, hajmosás után is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A gerániumolaj a muskátli illóolaja. Zöldes színű, rózsaolajhoz hasonló illatú. Frissít, élénkít, gombaölő és antiszeptikus hatású, valamint egyensúlyban tartja a bőr faggyútermelését.