Faith In Nature

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet feltöltötte: Kíváncsi Fáncsi, az összetevőket feltöltötte: lenus, Módosítva: 2014. február 26.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

• Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz.
  • Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak.
  • PH értéke hasonló a fejbőr PH értékéhez.

sz10

2019. április 5.

250 ml-es narancsos samponhoz vettem 400 ml-es balzsamot és kell is. A hajam nagyon gyorsan beszívja, így viszonylag sokat kell belőle használni. Kicsit folyós állaga van. Puha és fényes lesz a hajam, azonban nagyon szárazak a hajvégeim és azokat nem tudja megfelelően ápolni (elvégre zsíros hajr való), ezért emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

nkriszti98

2019. január 23.

Könnyebben kifésülhető tőle a hajam, nem gubancolódik, nagyon puha lesz tőle és az illata ennek is iszonyat finom, mint a samponjának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

martissima

2014. július 29.

Igazából semmi különöset nem tud ez a balzsam, de nagyon tetszik az összetevői és az illata miatt! Könnyebben tudom kifésülni tőle a hajam és sokáig érzem rajta a narancsos illatot. Dúsító hatásról nem tudok beszámolni, de mindent tud, amit egy áltagos balzsamtól elvár az ember.
Ja, és nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Ja, és nem nehezíti el a hajat.

bridget

2013. november 23.

amyesther! Ebben csak illóolajok vannak úgyhogy nagyon nem birizgálhatja a fejbőröd, csak ha érzékeny vagy valamelyikre. :)

Szuper, mint a többi kondicionáló. Könnyen kifésülhető a hajam, nem gubancolódik és nincs "pulikutya" fejem több nappal a hajmosás után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 23.

amyesther

2013. szeptember 22.

Nagyon jó a cuuucc!!
Egy Bio Hair szalonban kenték a hajamra és megéreztem azt az igazi karácsonyi, narancsos, finom illatot... Rögtön megkérdeztem, mi ez. :)
Kicsit izgultam, mert a bőröm nagy dózisban nem bírja a parfümöket, de még a hajtőre is kaptam belőle-->semmi bajom nem lett! Elég pár percig bemasszírozni és leöblíteni, nem kell fél órát dunsztolni, hogy hasson. Szép, csillogós, puha, könnyen kezelhető és sokáig nagyon-nagyon finom illatú lett a sörényem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Nagyon jó a cuuucc!!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.