Faith In Nature

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2011. december 1.

Kategória:   Hajápolók

Az érintetlen mélytengeri környezetből származó tengeri hínár magas ásványi anyag tartalmával és illóolajok segítségével regenerálja és ápolja a haját serkentve a hajhagymák növekedését. A tengeri hínár hatékony antioxidáns, mely megszünteti a szabadgyököket és csökkenti a sejtkárosodást.

Organikus és kizárólag növényi eredetű összetevőket és természetes illóolajokat tartalmaz. Szabályozza a PH-értéket. Parabén mentes, nem tartalmaz mesterséges tartósítószert és szinezéket, teljesen lebomlik a természetben.

fayless

2014. február 25.

A tusfürdő is nagyon jó ebből a tengeri hínárosból. Jól ki lehet utána fésülni a hajat és nagyon kellemes lesz az illata. :) A kupakja a halálom, mert vizes kézzel lehetetlen normálisan feltolni azt a zöld pöcköt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Monini

2014. február 9.

Tényleg híg az állaga, de mióta ezt használom a hosszú, festett hajam alig töredezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Lunita

2013. augusztus 22.

a samponja után használtam,nekem ez is tetszett. hasonlóan citrusos hamar illanó illatú,hajvégekre is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 22.

javgke

2012. szeptember 6.

Nagyon jó az illata, kifésülni ugyan nem sokkal könnyebb tőle a hajam, viszont nagyon puha és ápolt lesz utána. Hajtövekre nem teszem, mert hamar zsírosodik tőle a hajam... Biztos, hogy van ennél jobb is (épp próbálom megtalálni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

szkeri

2011. december 8.

Szárazak nagyon a hajvégeim, és ezen sajnos nem tud segíteni. Nekem túl híg az állaga, és a hajam kb. olyan állagú, mint ha nem használnám. De az illata jó és az összetevők is megnyugtatóak. Még próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 8.

gerbaud

2011. november 18.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a kondicionálóval. Mivel híg, így könnyen eloszlatható a hajon, jóval könnyebben ki is öblíthető. Ápolt, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, és végre nem szárazak a hajvégeim sem. Eddig ezt még egyetlen egy kondicionálóval sem sikerült elérnem. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol