Fáma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: itsme.lili, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Gyorsan felszívódó bőrápoló készítmény. Különleges hatását a benne levő körömvirág (Calendula officinalis) kivonatnak köszönheti.

mkdorina

2020. május 27.

Csodaszer! Nagyon szuper kézkrém! Simán lekörözi a drágább kategóriájú krémeket, pedig rengeteget próbáltam már. Eszméletlen puha tőle a kezem. Sűrű, de pillanatok alatt beszívja a bőröm! És aminek a legjobban örülök az, hogy nem csípi az elevenebb területet sem!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

szanii

2020. május 17.

A sok kezfertotlenito és szappan használata miatt nagyon kiszáradt a kezem, kicsit ekcémás is lett. Ez a krem nagyon sokat segített rajta és visszakaptam a regi puha kezemet! Nekem nagyon bejött. Azért csak 4 csillag, mert kicsit “prolis” nálam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

bri16

2018. október 29.

Gyorsan beszivódik és azonnali puha érzést biztosít. Arcra, kézre egyaránt használom. A téli időszakban kifejezetten hasznos, 2 nap alatt rendbe teszi a kiszáradt arcot. Náthás időszakban csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

cattitude

2018. február 7.

jáj, sajnálom, hogy én leszek, aki ezt a "krémet" lehúzza, de ez kézre kenve borzalmas. gyakorlatilag ez csak körömvirágos vazelin (amit konkrétan ilyen formában a dm-ben is lehet kapni). nem szívódik be, nem hidratál, viszont arra jó, hogy a bőr nedvességtartalmát bennhagyja. egyedül a rinocéroszsarkaimra kenném, de csak egy alapos hidratálás után. a méhviaszért és a körömvirágért pluszpontot adnék, de ez a rengeteg parabén meg az ásványi olaj rettenetes benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

chhaya

2017. november 17.

Elvileg munkavédelmi kézkrém, gyakorlatilag csodaszer, alanyi jogon kellene kapnia mindenkinek. Kellemes enyhe illata van, gyorsan beszívódik, és nagyon hatékony, jól hidratál. A kiszáradt, kipirosodott bőrt megnyugtatja, hamar helyrehozza. Nagyon szerettem, kár, hogy szinte sehol nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Formidable

2017. augusztus 14.

Az egyik családtagom kapta a munkahelyén, majd nekem adta, nekem pedig az első használattól kezdve kedvenc. Minden este bekentem vele a kezem hideg időben, mert elképesztően ki tud olyankor száradni a bőröm, ráadásul a sulimban lévő kézszárítók is csak rátesznek egy lapáttal. Később már nem csak kézre, de sarokra, sőt, szőrtelenítés után is használtam, s mióta már sajnos nem tudok szerezni belőle, semmi sem tudja helyettesíteni. (Azóta gyűlt meg a bajom a szőrtüsző-gyulladással is egyébként.) Mindenkinek ajánlom, ez a nagybetűs CSODASZER!!! :)

(Egyébként ha valaki tudja, hol lehet beszerezni, és megsúgja nekem, hálám örökké üldözni fogja! :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Cintia89

2017. április 6.

Ekcémás nagyon könnyen kiszáradó bőrtípusom van. Most is van otthon ilyen kézkrémem, este lefekvés előtt szoktam vele bekrémezni a kezem. Jól hidratál, kellemes illata van és nem csípi a bőrömet. Sok tégellyel elhasználtam már belőle, Apukám is ezt használja kéz és sarok ápolásra. Ajánlom mindenkinek! 5 csillagocska mindenképpen!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

pilleriin

2017. január 17.

Szuper krém. Van benne illatanyag, mégsem csípte a kezemet. Nagyon hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Szuper krém. Van benne illatanyag, mégsem csípte a kezemet. Nagyon hatásos.

senskin

2016. szeptember 23.

Véletlen jutott hozzám. Rokonom kapta munkahelyen védőkrémnek és meg kell mondjam, nem viszketek tőle, rendesen puhítja a bőrt. Én még sarokra is kenem nem csak kézre és teljesen megéri megvenni, mert jó a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

fedo89

2016. május 1.

Sajnos a kezem elég érzékeny egy hidegebb szellő hatására is "bekrokodilosodik" :D Állandóan ki van száradva, annyira hogy már viszket és fáj is néha :( Ez a krém igazán hatásos. Barátom rejtette el a kocsi ajtajában, hogy mindig tudjuk használni. Gyorsan beszívódik, így vezetés közben a lámpánál is gyorsan be szoktam kenni vele a kezem. :D Az illata is nagyon kellemes. Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.