Fanola

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. január 14.

Kategória:   Hajápolók

Sűrű, krémes, hatóanyagokban gazdag formula. Lezárja a sérült hajszerkezetet. Megkönnyíti a belső rekonstrukció folyamatát. Selymessé, rugalmassá, fényessé teszi a hajat. Érintkezve a hajban lévő nedvességgel, a Botolife molekula kitágul, egy háromdimenziós hálóvá válik, ami a hajszálat erősebbé és nagyobb térfogatúvá teszi. Behatol a problémás területekre, a hajkéreg alá és helyreállítja a sérült szerkezetet belülről. Erősíti a kutikulákat, így teljesen rugalmassá válik. Megerősíti és helyreállítja a törékeny és sérült hajat. Négy lépésben lehet elérni az egészséges térfogat növekedést, tónust és ragyogást, ugyanakkor sérült területek újjáépítését a haj kutikuláinak helyreállítását és elérni a fehérje egyensúlyt.

LUNACICA

2021. február 19.

Először a fodrászomnál találkoztam a termékkel,imádtam már akkor is ,de mivel csak 2-3 havonta járok a fodrászhoz ez nekem nem volt elég,így megvettem magamnak az egész "családot" (sampon,maszk,szérum,filler spray) itthonra is.Egyszerűen imádom! :) A hajam hihetetlenül selymes lett tőle,szuper a tapintása,gyönyörűen csillog,és az illatát is imádom és nagyon kiadós. Mióta ezt használom 15 centit nőtt a hajam,alig kell vágni a végéből,alig tördedezik,pedig világosra festett,és sokat formázott.Még nem találkoztam ilyen szuper hatású termékkel.
Kissebb kiszerelésben is kapható,ha valaki először kiszeretné próbálni,és nem akar kiadni ennyi pénzt,mert mondjuk nem bízik a hatásában. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.