Fanola

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszterszekely, Módosítva: 2019. október 14.

Kategória:   Hajápolók

Hatékony sárgulás elleni maszk ideális szőke, természetes szőke, melírozott vagy ősz haj esetén. A speciális lila pigmentekkel gazdagított hajpakolás semlegesíti a nem kívánt sárgás reflexeket. Emellett a termék ápoló tápanyagai által lágyságot, fényt és selymességet biztosítanak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nagy_julianna

2022. július 18.

Én a samponjával együtt szoktam használni, viszont csak minden második hajmosáskor,mert nagyon szárítja a hajamat! Egyébként nagyon jó termék,el tünteti a sárga hajszínt és gyönyörűen hamvasít!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

ErdelyiDiana

2021. december 10.

Hát ez kérem valóban best of :) csatlakozva előttem szólókhoz a szőkítők táborát gyarapítom régóta. Nagyon sötét szinte feketés barnából gyártok szőkét, így a sárgával még inkább a vörös árnyalattal meg kell küzdenem. Évek óta felcseréltem a pakolást és a sampont, előbb pakolás (hamvasító pakolások, balzsamok, hamvasito adalékok, bevált pakolások, olaj keveréke) plusz betekerés van hogy 45 percet is rajta van egy egy pakolás. Utána mosok hajat samponnal. Nekem ez bevált eddig. Így kevertem össze ezt a balzsamot most a 3 perces kedvenc sima balzsamommal (úgy 1:3 arányban nőt yellow-ból ment a több) kb 15-20 percig hagytam magamon. Nagyon durva kék színe van :) paráztam a zöld szín miatt de ennyi idő alatt keverve mással nem volt gond. Ennyire jól még az általam kipróbált (ami tényleg nem kevés) termékek közül egy sem hamvasított. Első használat után írok. Ajánlom mindenkinek egy próbára minimum. Nálam alap lesz az tuti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 10.

dinyo87

2021. november 24.

Én is a samponjával együtt használom és szuperül hamvas hajat csinál! Korábban csak a sampont használtam, az is nagyon jó volt, de együtt még szuperebb. A maszk kék, nagyon erős a színe, de hidratálást ne várjunk. Egyébként sem ez a célja hanem az, hogy a sampon által elkezdett munkát befejezze és lezárja a hamvasító folyamatot!
Nekem megvan a balzsam is, ami olyan, mint egy hajhab, csak lila.
Hármasban csak heti egyszer használom, maximum! Senki se várjon szerintem selymes hajat a hamvasító termékektől, ez egyszerűen szerintem egy nagyon irreális vágy! Vagy talán 1000-ből 1 embernek utóhidratálás nélkül is működik a hamvasítás! Aki gyönyörű hajat akar, annak többnyire meg kell dolgoznia érte! De szerintem, akkor megéri ez a termékcsalád. Én elő is szoktam hidratálni egyszer egy héten olajos hajpakolással a hajam és minden hajmosásnál utóhidratálok is és hajvégápolózok. A haj öblítése mindig hosszabb ideig kell tartson a hajmosásnál és nem offoljuk a hajat 230 fokos hajvasalással meg full forró hajszárítással. Lehet hogy valaki nem hiszi, de ez mind még tovább rontja az eredményt. Árban elfogadható a legnagyobb kiszereléseket vettem meg, ami egy évre tuti elég és kb 10.000 forintot fizettem érte (Sampon + Maszk + Balzsam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

Nekem megvan a balzsam is, ami olyan, mint egy hajhab, csak lila.

candices

2021. november 11.

Samponjával együtt használom pár hónapja. Igazán pigmentált és valóban képes akár zöldre is festeni a hajat, ha túl sokáig marad rajta. Alapvetően jó termék, amit kell azt tudja, az árát is elfogadhatónak tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Bogi513

2021. október 27.

A samponját sokkal jobban szeretem, de hamvasítás céljából nagyon jó ez is. Vigyázni kell azzal hogy milyen szőkére tesszük rá, mert amíg a samponban lila pigmentek vannak, ebben kékes lila. Nem szabad sokáig rajtahagyni, mert sárga+kék=zöld. Nem lesz tőle zöld a haj, de ha nagyon sárgásra kopott egy haj akkor lehet egy zöldes fénye ez után. Külön nem ajánlom használni csak a samponjával együtt, de úgy verhetetlen a pigmentáltsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

abicicaaa

2021. január 23.

A világosabb részeket szépen hamvasítja, elég világosnak kell lennie a hajnak, hogy működjön. Teljesen meg vagyok elégedve vele, sokkal jobban bevált hamvasítás céljából, mint a samponja (borzalmasan szárít). Ijesztően néz ki felkenve, teljesen kék, de szépen teljesít.
Ápolása egész jó, nem feltétlen szükséges utána másik pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Ápolása egész jó, nem feltétlen szükséges utána másik pakolás.

LUNACICA

2020. december 28.

Nagyon szuper balzsm,én a samponnal együtt használom,eddig jobbat még nem találtam. :) Attól függően,hogy mennyi ideig hagyjuk a hajon attól függően hamvasítja a hajat.Nálam jól csökkentette a sárgaságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

eszterszekely

2019. október 11.

Az árához képest nagy csalódás. A szaga émelyítő. Táplálni nem táplálja a hajam szinte egyáltalán, de alapvetően nem is ezért használom. A sárgás árnyalatot valamelyest kompenzálja de közel sem olyan mértékben ahogy egy professzionális terméktől várná az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.