Fanola

Ár:   2880 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Samponok

Hamvasító sampon szőkített és ősz hajra, a haj besárgulása ellen. A szőkítés után besárgult hajnak visszaadja a természetes hamvas színét, helyreállítja a megkínzott szerkezetét. Ápoló anyagai selymessé, kezelhetővé teszik a hajat. Nem szárít, véd és gondosan tisztít.

mateszkati

2019. szeptember 3.

A fodrászom ajánlotta a terméket, mondta, hogy drogériással ne is próbálkozzak. Megmondom öszintén, hogy a festett szöke hajamra eddig még nem is használtam hamvasítót, így nincs is semmiféle tapasztalatom más termékeket illetöen. Ezt még csak egyszer használtam, de nagyon tetszik a hatása. Szép tónusa lett a sárga tincseknek. Csak ajánlani tudom. Az itteni kommentek alapján 7 percig mertem fenthagyni, majd lemostam. Valóban kell utána a balzsam, elég spröd érzése volt a hajamnak vizesen is. Ettöl függtelenül top termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

zsofi207

2019. augusztus 15.

Szinte az egész hajam 11-es színmélységű szőke, kivéve a töveket, ott meghagytuk eredeti 7-esnek. Körülbelül olyan 3-4hetente mindig mennem kellett a sárga árnyalat semlegesítésére savas színmegújító festésre. Nem sok idő volt, mert a fejmosóban kb 20perc művelet, de azért mindig otthagytam 4-5ezreket. Persze a szép szőke kényes és természetesen én igényes kinézetet akarok, ha már teljes szőke lettem. Ettől függetlenül ki akartam tolni ezt a folyamatot, mert annyira nem volt hálás a hajam a folytonos savas semlegesítő után.
Elkezdtem nézelődni egy erősen pigmentált hamvasító sampon után, igazából nem számított az ára, csak hatásos legyen. Egyszerű google, rászántam az időt, véleményeket olvastam, videókat nézegettem és végül erről írták, hogy tééééényleg a legerősebben pigmentált. Kicsit félve vettem meg, de úgy voltam vele max. következő hajmosáskor kijön addig meg felcsavarom, de legalább nem csipogok:-)

Tehát a sampon. Kibontáskor finom édes illat csapott meg, és rettentő sötétlilás-kékes folyadék (gondoltam maximum úgy nézek ki mint Nagymamám aki kicsit túltolta a hamvasítót az ősz haján:-) Először nem mertem csak 5percig hatni, mert úgy láttam totál befogta lilásra a hajam. Valóban szárít úgyhogy én utána egy olajos mélyhidratálós pakolást raktam fel 10percre, aztán olajos ápoló és szárítás. Meglepődtem, mert abszolút teljesen kijött az a kékes beütés amit vizesen hittem. Szépen lehamvasított, ezüstös árnyalatú lett a hajam és tényleg kivilágosította, habár úgy láttam maradhatott volna még rajta pár percet, na de majd legközelebb.
Legközelebb körülbelül 2hét múlva használtam, de most olyan 9percig voltam magabiztos, hogy nem leszek kék, úgyhogy le is mostam. Húúúú, hát nem semmi lett a végeredmény. Én nem tudom mi van ebben a samponban, de azaz igazi szép fehéres Lady Gaga-s színt kaptam. Szerencsére nekem sehol sem fogta be a hajam, és jól kiöblíthető a sampon. Valóban olajos ápolóval kell hidratálni utána, de azt egyébként is alkalmazom.
A 3-4hetes savas semlegesítőt végre elfelejthetem, már a 8.hétnél járok, hogy utoljára fodrásznál voltam. Tegnap már csúnyán csipogtam, úgyhogy ismét ehhez a samponhoz nyúltam, és itt kuncogok, hogy csak azért kell legközelebb mennem fodrászhoz, hogy feljebb húzza a szőkét 2hónap múlva:-))
A tapasztalataim alapján bátran ajánlom, hozta a kívánt hatást amiért megvettem, de ápolni kötelező utána! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

cskat

2019. július 20.

Vilagos barna hajra is jo!
A hajam also resze hamvas szoke 7-esre szokitett, de 6osra visszafestett, a felso resze az eredeti 5osbol 6-osra vilagositott. Mindig valamilyen hamvas vagy huvos arnyalat a cel, de idonkent berezesedik es borostyan fenyt kap az egesz. Foleg a meleg fenyu nyari esteken. Ezt a nem kivant fenyt csodalatosan kilovi a sampon es a pakolas. Ha enyhebb hatast szeretnek elerni akkor csak a sampont rajta hagyom 3-4 percig (utana kondicionalo), ha latvanyosabb eredmeny kell, akkor a hajmaszkot hasznalom 5 percig. A kettot egyutt meg sosem probaltam.
Plusz mellekhatas: a lenovesem foltos mivel a hajam csak a frufrumnal oszul, es ezt a reszt szepen osszemossa a lehutott vilagosbarnaval. Persze nem tokeletes, de jol jon a kovetkezo festesig.
Csak ajanlani tudom. Nekem bevalt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

Vilagos barna hajra is jo!
Csak ajanlani tudom. Nekem bevalt.

Divalesquefitgirl

2019. április 14.

Erős, jól pigmentált hamvasító sampon, viszont iszonyatosan szárítja a hajam. :(
Instagramon figyeltem fel rá és nagyon szimpatikusnak tűnt. Hamvastás szempontjából tényleg szuperül végzi a dolgát, szóval akinek nincs olyan haja, mint nekem (dús, erős, vastag szálú és durva tapintású), annak csakis ajánlani tudom. :)
Mindenesetre, szerintem minden szőkének megér egy próbát, de vigyázzatok, mert a száraz hajat (és bőrt) könnyen megkapja! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Ayla

2018. november 10.

Szuper termék! Rengeteg szőkített sampont kipróbáltam, amitől a hajam tényleg ezüstös platinaszőke lesz, de egyik sem tudja azt, amit ez a termék. Én száraz hajra szoktam felvinni a sampont, és 10-15 percet hagyom rajta, majd lemosás után a balzsamát is hazsnálom. Úgy vettemészre, hogy utóbbiban talán több kék színpigment van, mindenesetre a rezes árnyalat is eltűnik a hajamból (természetes vörösesszőkéből platinába ombrézott hajam van: a platina részek inkább sárgásak, az átmenet inkább rezes). Picit szárítja a fejbőrömet, de ez egyáltalán nem vészes, ill. én örülök is neki :) A hatás lenyűgöző, a balzsamtól pedig iszonyat pihepuha és rendkívül jó illatű lesz a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

annasara

2018. június 9.

Úgy négy hónapja kísérletezem ezzel a samponnal és a tapasztalataok alapján jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki szeretné megőrizni a szőke, vagy szőkített hajának hamvasságát. Tény, ha csak átmosom vele a hajam és rögtön leöblítem nem látható a hatás, és az is igaz, hogy 15-20 perc után "megkapja" különösen a világosabb részeket, amelyek aztán egy kékest tónust kaphatnak. Leonellához hasonlóan, nálam is kb 10 perc alatt éri el a kívánt hatást, de mivel az én hajamat sajnos eléggé szárítja, a 10 perc leteltével leöblítem, majd egy másik hidratáló samponnal is hajat mosok, végül néhány percig rajta hagyok egy kifejezetten szőke hajra (Kérastase) való pakolást. Ez a rutin olyannyira bevált, hogy még a fodrászom is csodálkozott, három hónap után is milyen szépen megtartotta a szőkített rész a hamvasságát. A váll alá érő hajam, körülbelül a kétharmadától balayage technikával szőkített, a tetején pedig megtartom a természtesen közép szőke árnyalatát, amelyre szintén használom ezt a sampont. Ezért merem ajánlani nem csak melírozott/festett szőke hajra, mert nálam az eredeti hajszínemnek is ad egy szép hamvas fényt és egységesíti a tónusokat. Summa summarum, szerintem érdemes kíséreletezni vele, mert ha az ember megtalálja azt a hatóidőt, amely az ő hajának a legmefelelőbb valóban jó kis termék. Ár érték arányát tekintve, én négy hónap után most értem a végére az első 350 ml flakonnak, heti kb 3 használat mellett, szóval azt gondolom ilyen szempontból is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Leonella

2018. május 5.

Gyönyörűen hamvasít, nálam első használat után látható volt az eredmény.
Nem szárítja a hajat (sajnos más hamvasítónál előfordult), egyáltalán nem lilul be tőle a haj.
Természetesen, ha valaki atomjaira törött hajra viszi fel, ne csodálkozzon, ha lila színt kap, de ez nem a sampon hibája.
Nem kellően tisztított hajon nem tudja rendesen kifejteni a hatását, mindenképp ajánlott előmosni.
Én 1-2 másik samponos mosás után mosom ezzel is és 7-10 percig rajta hagyom (nem előírás, az én hajamon így érzem szükségesnek).
Nagyon könnyen habzik, rengeteg hajam van, de még nekem is nagyon kevés kell belőle.
Abszolút megéri az ára, bátran ajánlom minden szőke hajra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Gyönyörűen hamvasít, nálam első használat után látható volt az eredmény.
Abszolút megéri az ára, bátran ajánlom minden szőke hajra. :)

Alverya

2018. február 7.

Pont ugyanolyan, mint a Schauma, csak jóval drágább. Iszonyatosan fog, épp ezért platina hajra nem ajánlom, hacsak nem akarsz szép foltos kék hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

Kincspapp

2017. június 25.

Imadom, ovatosan kell vele banni, mert befogja a hajat meg a bort. Ar ertek aranyban meg plane megeri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Zsanka001

2017. április 4.

Megrendeltem mert olyan videokat lattam rola instan,hogy nem hittem el...es milyen jol tettem...egy forintot nem er...platina szoke hajam van,neha sargul de nem veszelyesen...konkretan semmit nem csinal,erre a gyarto kozolte hagyjam rajta tovabb...na attol remekul belilult ott ahol amugy is szep szoke volt,es a sargaval semmit nem csinalt...oriasi atveresnek tartom amiket a videokban mutogatnak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.