Fanola

Ár:   2880 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Samponok

Hamvasító sampon szőkített és ősz hajra, a haj besárgulása ellen. A szőkítés után besárgult hajnak visszaadja a természetes hamvas színét, helyreállítja a megkínzott szerkezetét. Ápoló anyagai selymessé, kezelhetővé teszik a hajat. Nem szárít, véd és gondosan tisztít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fruzsi112

2022. május 30.

Feketéből szerettem volna szőke lenni, amit a fodrász több alkalmas (hónapos kihagyásokkal köztük) szőkítéssel majdnem meg is oldott, viszont nagyon sárga lett a hajam, rezes, vöröses színe volt. Ez a sampon már egy használat után is szinte csodákat művelt vele. Száraz hajra kentem fel és hagytam hatni 5-10 percet. Nekem így sokkal hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 30.

Blankec

2022. február 24.

Nagyon szépen teszi a dolgát. Minden mosásnál használnom, mert nekem gyorsan sárgul a hajam.
Kevés kell belőle, jól felhabzik.
5-10percig szoktam állni hagyni a hajamon. Amit hátrány hogy szárít. Viszont egy jó balzsammal ellensúlyozni lehet ezt. :)
Ajánlom, én biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Kevés kell belőle, jól felhabzik.
Ajánlom, én biztosan újra fogom venni.

Laura

2021. december 31.

Eddigi legjobb lila samponom. Nagyon erős befogja a kezemet körmömet mikor megmosom vele a hajam. Fodrász után az első két hajmosás után még nem is szoktam ezzel átmosni a hajam mert túlhamvasítana. A tarkómnál a hajam nagyon be tud sötétedni azért azt még ez sem hamvasítja le teljesen, de ez a sampon mondjuk úgy ezerszer jobb mint a drogériások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

dinyo87

2021. november 24.

Teljesen elégedett vagyok! És bocsánat, ha hosszú a véleményem!
Három évvel ezelőtt a hajam rossz állapota miatt áttértem a melírozásra, mert az kevésbbé roncsolja a hajat a fodrászom szerint. Ha már akkor ismertem volna ezt a terméket, akkor biztosan nem úgy néztem volna ki, mint teliszőkén, de csibesárgán. Én megvettem a balzsamot, maszkot, sampont (1L) egyszerre, mert a Cosmetino oldalán nagyon kedvező volt. Ugyan arról tudok beszámolni, mint az előttem szólok! Extrapigmentált, eddig ilyet egyiknél sem tapasztaltam, ezért persze, hogy szárít! Elő és utóhidratálok, illetve felveszek kesztyűt, vagy a felhabosítás után kezet mosok egyszer és úgy folytatom. Hajat mosni ugye kétszer kell, illetve az öblítésnek mindig hosszabb ideig kell tartania, mint a hajmosásnak és akkor minden extra sampont ki lehet mosni a hajból (ki is kellene, ha nem lilasampon is), különben lilára, kékre (kinek mire) fogja. Persze, ha valaki 10 percig rajta hagyja, az már más kategória. Szóval a dupla hajmosásnál én először Kerationos samponnal mosok hajat, majd a Fanola lilasamponnal. Használom a maszkot is és utóhidratálok, hajvégápolózok, plusz hetente egyszer felteszek egy olajos hajpakolást hajmosás előtt. így nekem nincs gond a szárazsággal. De mikor lusta voltam hidratálni, meg rendesen kimosni, akkor igen. A hamvas hatás érdekében, nekem megéri, mert valóban gyöngyörű hajat varázsol! HA a maszkot is használom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

Teljesen elégedett vagyok! És bocsánat, ha hosszú a véleményem!

candices

2021. november 11.

Ez már a sokadik hamvasító sampon amit az évek során használtam így pro kontra véleményemet szeretném megosztani:
Kontra:
- nagyon durván szárítja a hajat (pedig az enyém alapból zsíros)
- a sárga árnyalatokat lassan tünteti el, akkor hatásos, ha hajmosás közben rajta hagyjuk a hajunkon, de ez még inkább fokozza a szárítást
- befogja a körmöt/kezet/fejbőrt

Pro
- a hamvasító eredmény magáért beszél, sok dicséretet is kaptam, mintha "mesterfodrászatban" jártam volna
- sokadik használat után el lehet vele érni igazán őszes árnyalatokat is, ami most elég divatos
- sima samponnal vegyítve már annyira nem szárít
- a hozzá tartozó hajpakolással gyönyörű hamvas szőke hajkoronát lehet varázsolni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Kontra:
- nagyon durván szárítja a hajat (pedig az enyém alapból zsíros)
- befogja a körmöt/kezet/fejbőrt

Pro
- sima samponnal vegyítve már annyira nem szárít

Bogi513

2021. október 27.

A legjobb hamvasító sampon amit valaha használtam. Nagyon pigmentált, érdemes utána egyből kezet mosni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

duchess_g

2021. szeptember 22.

Próbáltam egy pár hamvasítót, igaz nem sokat, de ez a legjobb. Szépen eltünteti a sárga színt, akár már 1 alkalommal is, rendszeresen használva pedig jól kordában tartja a szőke haj színét. Ki kell tapasztalni a használatát, mert ha sokáig rajtahagyod, akkor lila lesz (bár nem kell megijedni, kikopik 1-2 mosás után), illetve nagyon kiszárítja a hajat és a kezet is befogja. Óvatosan használva is szárít, de tényleg mintha lenne egy kis ápoló hatása is emelett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Ismea

2021. augusztus 5.

A legjobb hamvasító, amit valaha is használtam (pedig jó párat próbáltam már), nem lila, nem szürke. A normál samponommal elkeverem és így nem is szárítja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

nagybarbii

2021. június 14.

Nekem semmilyen formaban nem jott be a sok pozitív vélemény utan.
Csak akkor erek el vele valamit, ha a Kallos Florillum hamvasito folyadekbol rakok hozza kb. 30-35 cseppet. Úgy szep hamvas eredmenyt kapok, egyébként meg semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Nekem semmilyen formaban nem jott be a sok pozitív vélemény utan.

LUNACICA

2021. március 15.

Nagyon szuper sampon,eddig jobbat még nem találtam. :) Attól függően,hogy mennyi ideig hagyjuk a hajon attól függően hamvasítja a hajat.Nekem nem fogta be a kezemet,vagyis igen,de két szappanos ,alapos kézmosás után eltúnik,nekem ez nem nagy ár,hogy azért,hogy ne legyen sárga a szőke hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.