Fanola

Ár:   2880 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Samponok

Hamvasító sampon szőkített és ősz hajra, a haj besárgulása ellen. A szőkítés után besárgult hajnak visszaadja a természetes hamvas színét, helyreállítja a megkínzott szerkezetét. Ápoló anyagai selymessé, kezelhetővé teszik a hajat. Nem szárít, véd és gondosan tisztít.

3500Ft Hamvasító Csodacsomag
Ár: 3500Ft , Eladó: svivko
Állapot: Leírásában , Helyszín: --, fizetés: Bp, XXI., átvehető / Foxpost 1090Ft

LUNACICA

2021. március 15.

Nagyon szuper sampon,eddig jobbat még nem találtam. :) Attól függően,hogy mennyi ideig hagyjuk a hajon attól függően hamvasítja a hajat.Nekem nem fogta be a kezemet,vagyis igen,de két szappanos ,alapos kézmosás után eltúnik,nekem ez nem nagy ár,hogy azért,hogy ne legyen sárga a szőke hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

abicicaaa

2021. január 23.

Tökéletesen hamvasít, ha több ideig hagyom fent, a világosabb tincseket picit lilásra fogja, de egyáltalán nem vészes.
Igazából rá kellett jönnöm, hogy a hajamnak semmi szüksége a hamvasításra, nem sárgul, vagy ha kezd is sárgulni picit, szívesebben alkalmazok színezőt, természetesen professzionálisat.
Így is próbáltam elhasználni, egyszerű hajmosásra. Pár hét alatt nagyon durván szét szárította a hajamat, pedig a végekre nem került sohasen. Még a tövem is csomókban állt tőle, ahol nincs szőke. Megváltás volt újra a L'Oreal samponomat használni.
Emiatt csak 4 pontot tudok adni, mértékkel, pár hetente használva biztos működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

krembarbi

2021. január 1.

A legjobb hamvasító sampon.A normál samponomhoz keverem így abszolut puha,selymes és hamvas lesz a hajam.Nagy kiszerelés,sokáig kitart.A bőrömet nem fogja be viszont a körmöt igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

doris92

2020. augusztus 26.

A legjobb hamvasító sampont, amit eddig használtam. Viszont vigyázni kell vele, mert pl az én kezem megfogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Szuper termék. Nagyon szépen teszi a dolgát, ha tovább marad a hajon szép lilás árnyalata lesz a hajnak, én azt nagyon szeretem. A hajam is sokkal ápoltabb és puhább tőle. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Qwerty1234

2020. január 12.

Én nagyon félve indultam neki. Megvettem a balzsamját is. Szokitett és roncsolt hajam van sajnos es még be is sargult. Ahogy mostam az illata tetszett. Intenzív színe van olyannyira, hogy a Hajam belilult. Nem ijedtem meg. Aztán látom kezem is be fogta. Számítottam is ezekre ahogy olvastam itt a véleményeket. Ez le jött könnyen amúgy.

Húgom két haj mosás után konkrét árnyalat különbség volt vezető észre. Tényleg nagyon szépen teszi a dolgát. Én hajam is szebb színű lett.
Ami zavar. Tényleg borzasztóan szarit. Balzsamját Kemon márkájú balzsammal kevertem. Törölközővel be tekertem és ahogy le mostam kezelhetetlen, egybe álló, szét száradt hajat kaptam.

Akinek a haja szerkezete egészséges és nem szeretne sárga hajat, annak nagyon tudom ajánlani ezt a sampont balzsamjaval. Mert valami brutális 🙂🙂De ha roncsolt, akkor egyáltalán nem! 😐
Nekem így is meg éri a max csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Nekem így is meg éri a max csillagot.

Nikkycat

2019. október 24.

Nagyon jól teszi a dolgát, egyedi illata van, a sárga-katasztrófát megállítja 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Nagyon jól teszi a dolgát, egyedi illata van, a sárga-katasztrófát megállítja 😊

mateszkati

2019. szeptember 3.

A fodrászom ajánlotta a terméket, mondta, hogy drogériással ne is próbálkozzak. Megmondom öszintén, hogy a festett szöke hajamra eddig még nem is használtam hamvasítót, így nincs is semmiféle tapasztalatom más termékeket illetöen. Ezt még csak egyszer használtam, de nagyon tetszik a hatása. Szép tónusa lett a sárga tincseknek. Csak ajánlani tudom. Az itteni kommentek alapján 7 percig mertem fenthagyni, majd lemostam. Valóban kell utána a balzsam, elég spröd érzése volt a hajamnak vizesen is. Ettöl függtelenül top termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

zsofi207

2019. augusztus 15.

Szinte az egész hajam 11-es színmélységű szőke, kivéve a töveket, ott meghagytuk eredeti 7-esnek. Körülbelül olyan 3-4hetente mindig mennem kellett a sárga árnyalat semlegesítésére savas színmegújító festésre. Nem sok idő volt, mert a fejmosóban kb 20perc művelet, de azért mindig otthagytam 4-5ezreket. Persze a szép szőke kényes és természetesen én igényes kinézetet akarok, ha már teljes szőke lettem. Ettől függetlenül ki akartam tolni ezt a folyamatot, mert annyira nem volt hálás a hajam a folytonos savas semlegesítő után.
Elkezdtem nézelődni egy erősen pigmentált hamvasító sampon után, igazából nem számított az ára, csak hatásos legyen. Egyszerű google, rászántam az időt, véleményeket olvastam, videókat nézegettem és végül erről írták, hogy tééééényleg a legerősebben pigmentált. Kicsit félve vettem meg, de úgy voltam vele max. következő hajmosáskor kijön addig meg felcsavarom, de legalább nem csipogok:-)

Tehát a sampon. Kibontáskor finom édes illat csapott meg, és rettentő sötétlilás-kékes folyadék (gondoltam maximum úgy nézek ki mint Nagymamám aki kicsit túltolta a hamvasítót az ősz haján:-) Először nem mertem csak 5percig hatni, mert úgy láttam totál befogta lilásra a hajam. Valóban szárít úgyhogy én utána egy olajos mélyhidratálós pakolást raktam fel 10percre, aztán olajos ápoló és szárítás. Meglepődtem, mert abszolút teljesen kijött az a kékes beütés amit vizesen hittem. Szépen lehamvasított, ezüstös árnyalatú lett a hajam és tényleg kivilágosította, habár úgy láttam maradhatott volna még rajta pár percet, na de majd legközelebb.
Legközelebb körülbelül 2hét múlva használtam, de most olyan 9percig voltam magabiztos, hogy nem leszek kék, úgyhogy le is mostam. Húúúú, hát nem semmi lett a végeredmény. Én nem tudom mi van ebben a samponban, de azaz igazi szép fehéres Lady Gaga-s színt kaptam. Szerencsére nekem sehol sem fogta be a hajam, és jól kiöblíthető a sampon. Valóban olajos ápolóval kell hidratálni utána, de azt egyébként is alkalmazom.
A 3-4hetes savas semlegesítőt végre elfelejthetem, már a 8.hétnél járok, hogy utoljára fodrásznál voltam. Tegnap már csúnyán csipogtam, úgyhogy ismét ehhez a samponhoz nyúltam, és itt kuncogok, hogy csak azért kell legközelebb mennem fodrászhoz, hogy feljebb húzza a szőkét 2hónap múlva:-))
A tapasztalataim alapján bátran ajánlom, hozta a kívánt hatást amiért megvettem, de ápolni kötelező utána! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

cskat

2019. július 20.

Vilagos barna hajra is jo!
A hajam also resze hamvas szoke 7-esre szokitett, de 6osra visszafestett, a felso resze az eredeti 5osbol 6-osra vilagositott. Mindig valamilyen hamvas vagy huvos arnyalat a cel, de idonkent berezesedik es borostyan fenyt kap az egesz. Foleg a meleg fenyu nyari esteken. Ezt a nem kivant fenyt csodalatosan kilovi a sampon es a pakolas. Ha enyhebb hatast szeretnek elerni akkor csak a sampont rajta hagyom 3-4 percig (utana kondicionalo), ha latvanyosabb eredmeny kell, akkor a hajmaszkot hasznalom 5 percig. A kettot egyutt meg sosem probaltam.
Plusz mellekhatas: a lenovesem foltos mivel a hajam csak a frufrumnal oszul, es ezt a reszt szepen osszemossa a lehutott vilagosbarnaval. Persze nem tokeletes, de jol jon a kovetkezo festesig.
Csak ajanlani tudom. Nekem bevalt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

Vilagos barna hajra is jo!
Csak ajanlani tudom. Nekem bevalt.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.