Farfalla

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. augusztus 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Wellbe, 2990 Ft

NaTrue által minősített natúr kozmetikum. Hawaii rózsa illatával. Hosszantartó, megbízható védelmet biztosít a kellemetlen szagok ellen. Aloe verával és olíva kivonattal védi az érzékeny bőrt. Különösen gyengéd a bőrhöz, nem tartalmaz alumínium sókat, sem alkoholt. 100%-ban természetes eredetű összetevőkkel, melyek 97%-a bio termesztésből származik. Vegán.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 2 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

taliga.eniko

2013. november 30.

Kb. 1 hónapja vettem meg a deót, mert nagyon jókat írtak róla, de sajnos nekem nem vált be. Pontosabban semmit nem ér izzadás és szag ellen sem, legalábbis nálam. Nagyon keveset használtam belőle. Ha van valaki akinek bevált áron alul szívesen átadom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 30.

Kormios

2013. július 28.

Egyet kell értenem Natasával, minimális hatása van, pedig én aztán nem vagyok kezdő natúr deók terén. Minimum háromszor kell naponta újrakenni, hogy ne érezzem kellemetlenül magam, így persze gyorsan is fogy. Ennyi pénzért pedig nem éri meg....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

natasa

2012. november 30.

Nekem az Alverde rizses deomat váltotta, amikor az elfogyott. Gondoltam, szívesen kipróbálnék egy olyan deot, amiben nincs semmi cinksó, semmi Zinc Ricinoleate, mert az pórusösszehúzó...és állítólag az az igazi natur deo, amelyik hagyja, hogy a méreganyagok távozzanak, csak a szagokat veszi el.
Hatása: zéró. Jó az illata, nagyon szépek az összetevők, na de ez mégiscsak egy deo...Sajna az látszik, hogy nincs benne pórusösszehúzó. De a szagokat attól még elvehetné, de nem teszi.
Csalódás. A Farfalla állítólag nagyon csodás márka, jó drága is. Én már a fogkrémmel is befürödtem ezzel is. Nem kísérletezgetek a márkával tovább.
Kifejezetten sajnálom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 30.

Kifejezetten sajnálom, hogy megvettem.

ZsuzsukaR

2012. augusztus 19.

Elfogyott a Lush Aromaco-m, gondoltam, újítok és kipróbálom a Farfalla-t. 1 hete használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Reggel kenem fel, ez elég is egész napra. Ha nagyon meleg van, néha érzem, hogy picit izzadok, de ezt semmilyen kellemetlen szag nem kíséri. Ráadásul nem káros összetevőkből áll, szóval nálam 5-ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Triethyl Citrate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Ascorbic Acid

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology