Farfalla

Ár:   2930 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Száraz / sprőd / színezett hajhoz való szintetikus anyagoktól mentes sampon.

A jojoba és aloe vera kivonatok hidratációt és értékes anyagokat biztosítanak a haj felépítéséhez. A haj kezelhetővé, puhává és természetes fénytől ragyogóvá válik.

kiprobaltam.hu

2013. március 3.

A leszívott, festett hajat is egészségesen fénylővé teszi. Az illatában van nekem valami fura, de összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

henczi

2012. február 2.

Első megjegyzésem: az ára kb. 2700,- forint. Nekem nagyon bevált, először furcsának tűnt hogy nem habzik annyira, de most már tudom hogy a bio termékeknél ez természetes. Halványsárga színű, kissé átlátszó, kellemes, enyhe növényi illata van, én kétszer mostam vele hetente hajat, így a hatása rendben volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract