Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 290 Ft

Nem kiöblítendő hajápoló hab.

Ápol és fényt ad, dúsítja a hajat. Hajápolás pillanatok alatt - nem kell leöblíteni. A kondicionáló hab dúsítja a hajat, fényt kölcsönöz neki - anélkül hogy lenyomná a frizurát.

Ár: 3290 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 3 290 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zorica85

2015. július 21.

Nagyon régóta ezt a habot használom, nekem egy flakon úgy fél évig is kitart napi használta mellett. Szép fényes és dús lesz tőle a hajam, mosás után könnyebb kifésülni. Ennél jobbat én még nem használtam, elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

anyyyca

2015. január 27.

Az én hajamat nem nehezíti el, szép dús, fényes marad. Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

Az én hajamat nem nehezíti el, szép dús, fényes marad. Tetszik!

KG

2014. augusztus 10.

Sajnos nekem valami furcsa réteget hagy a hajamon, így az másnapra lelapul. Pedig nagyon vágytam egy jó leave-in kondicionálóra. Így egy kicsit drágállom. (Ha valakinek jó a hajára, akkor viszont jó hír, hogy sokáig elég lehet egy adag.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Meriel

2013. január 24.

A göndör, erős szálú hajamnak nagyon jó. Hajmosás után a még nedves hajamon eloszlatok 2-3 pumpányit, jó tartást ad, nem ragad, kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 24.

Szendi

2012. november 30.

Én szeretem a Farfalla termékeit. Amiket eddig használta minddel meg voltam elégedve. Ezzel is. Könnyed tapintást hagy maga után, nem ragad és nem is zsírosodik tőle hamarabb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

amina22

2012. november 4.

Nem igazán jött be ez a hajápoló hab, a hajbalzsamuk lényegesen jobb ennél. Nem nehezíti el a hajat az biztos, de olyan fura tapintása lesz tőle ami nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.