Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Wellbe, 3290 Ft

Nem kiöblítendő hajápoló hab.

Ápol és fényt ad, dúsítja a hajat. Hajápolás pillanatok alatt - nem kell leöblíteni. A kondicionáló hab dúsítja a hajat, fényt kölcsönöz neki - anélkül hogy lenyomná a frizurát.

Ár: 3290 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
zorica85

2015. július 21.

Nagyon régóta ezt a habot használom, nekem egy flakon úgy fél évig is kitart napi használta mellett. Szép fényes és dús lesz tőle a hajam, mosás után könnyebb kifésülni. Ennél jobbat én még nem használtam, elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

anyyyca

2015. január 27.

Az én hajamat nem nehezíti el, szép dús, fényes marad. Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Az én hajamat nem nehezíti el, szép dús, fényes marad. Tetszik!

KG

2014. augusztus 10.

Sajnos nekem valami furcsa réteget hagy a hajamon, így az másnapra lelapul. Pedig nagyon vágytam egy jó leave-in kondicionálóra. Így egy kicsit drágállom. (Ha valakinek jó a hajára, akkor viszont jó hír, hogy sokáig elég lehet egy adag.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Meriel

2013. január 24.

A göndör, erős szálú hajamnak nagyon jó. Hajmosás után a még nedves hajamon eloszlatok 2-3 pumpányit, jó tartást ad, nem ragad, kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Szendi

2012. november 30.

Én szeretem a Farfalla termékeit. Amiket eddig használta minddel meg voltam elégedve. Ezzel is. Könnyed tapintást hagy maga után, nem ragad és nem is zsírosodik tőle hamarabb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

amina22

2012. november 4.

Nem igazán jött be ez a hajápoló hab, a hajbalzsamuk lényegesen jobb ennél. Nem nehezíti el a hajat az biztos, de olyan fura tapintása lesz tőle ami nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.