Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   bioboltok, online

Tartalmas, karakteres illat

Bio termesztésből származó illóolajokkal, bio rózsavízzel, bio alkohollal. A holdfényben álmodó pipacsvirágok akkordjai megelevenednek a labdanum és a bodorrózsa misztikus, ámbrás karakterének ölelésében, igéző suttogásuk a kecses éjjeli tubarózsával betölti az éjszakát.
E varázslatos natúrparfüm harmonikus, érzéki illata a tikkasztó arab éjszakába röpít el ígéreteivel. Az indiai jázmin és a tolu nőies jegyei kihangsúlyozzák viselőjük személyiségét.
NaTrue által minősített biokozmetikum.

natasa

2014. március 25.

Mintaszettben próbáltam. Így is drága volt, de legalább több pénzt nem dobtam ki rá. Pacsuli, olcsó kis semmi kölni - feeling. De legalább hamar elmegy a szaga. Viszont bio. Mondjuk ettől még rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 25.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol